12 fliaš tohto 9 dolárov červených nechtov predáva každú hodinu

Nebudeme vidieť Kate Middleton, že ho čoskoro nosia, ale to neznamená, že červený lak na nechty je mŕtvy. Lesklá červená manikúra alebo pedikúra je jedným z najčastejších krásy vyzerá vôbec, hore tam s bobom a čiernym eyelinerom. 

Ak ste naštvaný na červenú, aby ste si vybrali z tisícov dostupných možností, prečo by ste sa nemali obracať na štatistiky, ktoré by vám pomohli pri rozhodovaní? 

SÚVISIACE: Nerobte to pri odstraňovaní gélovej manikúry doma

Získajte toto: Dvanásť fliaš Essieho Forever Yummy sa predáva každú hodinu. Odtieň 9 dolárov je označená ako krémová tango červená, čo znamená, že sa môžete spoľahnúť na to, že naozaj vystupuje, keď je namaľovaný na vašom nechte. Je to perfektný mix medzi skutočnou oranžovou a červenou farbou, ako roranová rúž, ktorú nosíte každé leto. Vystupuje bez toho, aby úplne dominoval vášmu krásu. 

Essie Nail Polish in Forever Yummy
Zdvorilosť
Essie
$ 9

NAKUPUJ TERAZ

VIDEO: Ako ovládnuť manikúru s trojitou vrstvou

 

To nie je skoro jediný Essie lak na nechty s pôsobivým životopisom. Baletné papuče sú schválené samotnou kráľovnou Alžbetou, zatiaľ čo Topless & Barefoot bol v minulom roku najobľúbenejším odtieňom na Pinterest. Tritisíc fliaš sotva tam, neutrálneho tieňa sa predávajú každý týždeň. 

Takže či chcete, aby ste si udržali klasiku alebo si zahrali s jedným z najväčších farebných trendov v letnom období, Essie má skoro váš závoj. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 − 67 =

map