16 Beauty Buys, ktoré podporujú povedomie o rakovine prsníka

Prsník Cancer Beauty Donations
Zdvorilosť

Erin Lukas

03 októbra 2017 @ 19:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak ste si všimli, že vaše obľúbené čítače make-up majú všetko premenlivé sfarbenie, nie je to trend, ale všetko pre veľkú príčinu: október je mesiac rakoviny prsníka. Množstvo značiek make-upu, vlasov a starostlivosti o pokožku prinieslo niektoré z obľúbených produktov fanúšikov ružovú farbu, ktorá zvyšuje povedomie a pomáha bojovať proti ochoreniu, ktorá podľa Americkej rakovinovej spoločnosti 1 z 8 žien má šancu vyvíjať sa ich životnosti.

Nepotrebujete zámienku na kúpu svojich obľúbených kozmetických výrobkov, ale mesiac Rakovina prsníka je dobrou výhovorkou, ak máte nejaké opätovné uloženie vašej skrinky na lieky. Tu sme získali najlepšie nákupy krásy, ktoré poskytujú časť svojich výnosov rôznym nadáciám na podporu informovanosti o rakovine prsníka a výskume. Pokračujte v rolovaní a nakupujte produkty s obmedzenou edíciou pred koncom mesiaca.

VIDEO: Julia Louis-Dreyfus sa dozvedela, že má rakovinu prsníka

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

10 + = 11

map