3 editory na tom, čo pórovité prúžky môžu skutočne urobiť pre váš nos

Okamžité výsledky sú nádejou, ktorá prichádza so všetkými produktmi starostlivosti o pleť, ktoré používame, ale pásy pórov túto túžbu odvedú na ďalšiu úroveň. Nielen, že sú určené na rýchle uvoľnenie vašich pórov pred potenciálne nečistotami, troskami, olejom a čiernymi hlavičkami, ale keď odlupujete malé lepivé látky, môžete skutočne vidieť, či pracovali – nielen na tvári, ale aj na samotný pás. Hej, nehovoríme, že je to očarujúce, ale nemôžete poprieť, že je to intenzívne uspokojujúce.

Rozhodli sme sa, že budeme konať na našej láske k okamžitému uspokojeniu a dali sme do testu tri klasické prúžky. Pokračujte v posúvaní, aby ste zistili presné pásy, ktoré sme na našich nosoch prilepili a ako boli vykonávané.

pór Strips - 1
Sarah Balchová

Pruhy: boscia Pore Purifying Black Strips ($ 28; sephora.com)

Ako pracovali: “Milovník dreveného uhlia som bol nadšený, či čierne prúžky budú mať väčšiu silu vďaka svojej detoxikačnej prísade.Ako akýkoľvek pás, mali by ste si umyť tvár a aplikovať ju na mokrý nos a čakať asi 20 minút. Som sa naozaj očistil, takže moje póry boli otvorené a pripravené, póry na nos boli mierne upchaté a tak som dúfal, že uvidím nejaký rozdiel.Po čakacej hre som odtiahol super lepkavý pásik, aby som videl nejaký gunk čo bolo jasne sedieť v mojich póroch Blah Pozrel som sa do zrkadla a videl som mierny rozdiel v určitých oblastiach, určite by som ich znova použil a začlenil ich pravidelne. – Victoria, editor digitálnej krásy 

SÚVISIACE: Tieto nové výrobky z dreveného uhlia sú ako bootcamp pre vaše póry

pór Strips - 2
Sarah Balchová

Pruhy: Dr Jart + Pore Master Patch ($ 35; sephora.com)

Ako pracovali: “Mám naozaj mastnú pleť a zvyčajne si všimnete viac nahromadenia okolo môjho nosa a oblasti T-zóny.Pórové pásy rozhodne pomohli s prebytočným olejom v tejto oblasti a môj základ sa v tomto priestore uplatňuje oveľa hladšie po použití tohto výrobku. môj nos oveľa čistejšie a moje póry užšie.V druhom pruhu pridaná vlhkosť, aby som skutočne udržala oblasť hladkú, čo robí môj makeup aplikovať skvele v tejto problémovej zóne. ” – Chante Dyson, Editorial Intern 

VIDEO: Koľko (a kto?) By ste mali vyskočiť?

pór Strips - 3
Sarah Balchová

Pruhy: Bioré Deep Cleansing Pore Stripes ($ 8; walmart.com)

Ako pracovali: “Tieto pásy sú neuveriteľne ľahko použiteľné a naozaj uspokojujúce.Pred aplikáciou som dal tvári dôkladné očistenie, ale póry na nosu sa cítili upchaté a mierne hrubé na dotyk aj napriek drhnutí.Nie prípad post-strip! trik je namočiť pokožku s veľkým množstvom vody pred tým, ako ju nalepíte a potom ju po úplnom vyschnutí odlupujete, výsledkom je dehydratovaný papier bodnutý s olejmi a nečistotou, určite hrubý, ale nemôžem si sťažovať na nos novo hladkú pleť. ” 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

48 − 44 =

map