4 čestné recenzie najnovšej vône Kim Kardashian

Ak viete niečo o Kim Kardashian a jej vrodená schopnosť prelomiť internet, koncept jej tretej vône by vás nemal prekvapiť. Keď prišlo k fľašovaniu vône, Kardashian West získal svoje meno, KKW Body, celkom doslovnev ktorej je umiestnená nová vôňa vo výške 60 dolárov vo fľaši vyrobenej z formy jej nahého trupu.

Ona naznačila dizajn tým, že vyslal sériu nahých obrázkov seba viesť k veľkému debutu KKW Body. Po asi týždni špekulácií o tom, čo by KKW Body mohlo cítiť ako a ak by to bolo niečo, čo by som chcela zostať môj tela, konečne pristál na svojom stole. Podľa tlačovej správy sú vyrobené z ovocných tónov ako je bergamot a nektár broskyňových a kvetinové ako ruža, ylang-ylang a jasmínový sambak. Je zaokrúhlené s poznámkami ako santalové drevo, pižmo a jantár. V podstate je to vyvážená chuť všetkých vôňových žánrov. 

Namiesto toho, aby som vám ponúkol svoju recenziu, rozhodol som sa o prieskume štyroch ľudí, ktorých práca závisí od ich vedomia o vôni v nejakej forme alebo forme. Sledujte ich poctivé, úprimné a nečakané zábavy. 

#KKWBODY, najnovší parfém značky KKW FRAGRANCE, ponúka otvorenie jasného bergamotu a výbuchu šťavnatého nektáru z broskyne. V strede sa nachádzajú noty jasmínu sambac, ruže a ylang ylang. #KKWBODY sa zavrie lesom a pižmom. Viac informácií na KKWFRAGRANCE.COM

Príspevok zdieľaný spoločnosťou KKW FRAGRANCE (@kkwfragrance) dňa

Kvetinár

Vzhľadom na množstvo kvetinových poznámok vône som bol nadšený, že hovorím s Odalysom, kvetinárkou na Kvety od Yasmine. “Nie je to zlé,” povedala po vôni. “Vlastne som sa naozaj páčila, neviem, čo som očakávala, ale to je veľmi femme, nebol by som schopný povedať, aké kvety je včleňované, ale niečo podobné sladkého hrášku.”

Editor krásy

Ďalej som sa spýtal V štýle krása redaktorka Dianna Mazzone, aby mu dala príchuť. Keď cítila fľašu, Dianna povedala, že očakáva, že vôňa bude o niečo zrnitá a menej rafinovaná ako niektoré jej iné vône. Rozhodla sa, že ju bude striekať na zápästie na plný efekt. “Som prekvapený, ako je to čisté,” povedala.

Po niekoľkých ďalších vôňach Dianna povedala, že ak by to bola akákoľvek iná vôňa, myslí si, že bude predávaná ako vodná a čerstvá a zabalená v modrej priesvitnej fľaši. 

“Teraz vidíme veľa vôní, ktoré sú mäkké a tlmené, ako je vaša koža, ale lepšia,” povedala Dianna. “Vonia to ako čerstvé rezané kvety – kvety, ktoré boli len vo vode a niekto ich odhodil do spodnej časti. Možno, že si naň položil telo, je to spôsob, ako povedať, že je to jedna z vašich kožných, ale lepších vôní.”

SÚVISIACE: 7 Anti-Aging Produkty Kim Kardashian zásoby v jej kúpeľňovej skrini

Vzali sme si moju telo a vyrobili sme ju ako parfumovú fľašu. @kkwfragrance

Príspevok zdieľaný Kim Kardashian West (@ kimkardashian) dňa

The Foodie

Vôňa čerstvého pečiva a mletej kávy v kaviarni Olive’s v New York Financial District je ťažké vynechať pri prechádzke. Prinesla som fľašu KKW Body, aby som získala názory Nicka, spolumajiteľa Olive a človeka, ktorý vie veľa o tom, ako môže vôňa vytvoriť pozitívny zážitok zo zákazníkov. “Má to byť jej? Je veľmi sexy, je to sexy žena,” povedal mi, keď som to odhalil.

Jeho kritika na vôňu bola trochu prekvapujúca. “Je to veľmi zábavné, pre mňa je to čistá a čistá vôňa,” povedal. “Z tejto fľaše by som očakával, že bude viac pižmový a provokatívny, kde sa zdá, že je to viac polia na zemi a nové bielizeň, je to príjemné, bolo by zaujímavé to cítiť na ženu, na rozdiel od papiera, pretože by ožilo viac. “

SPRIEVODCA: Parížska lúpež Kim Kardashianová inšpirovala jej vôňu v najviac prekvapujúcej ceste

To, čo som na tomto experimente inšpirovanom Kim Kardashianom považoval za prekvapujúce, je to, že každý, kto to testoval, bol legitímne prekvapený, akoby si nemysleli, že by sa mu to páčilo, alebo si mysleli, že bude cítiť ako sladké vonné sladké celebrity ktoré prebehli začiatkom roku 2000. Pre záznam súhlasím s nimi. Páči sa mi, že je to kvetinové a svieže, ale zasekol to viac ako 30 sekúnd. Nemyslím si, že to bude nahradiť môj denný spritz z Proenza Schouler Arizona, ale nenávidel som to. Určite budem pracovať s kvetinovou vôňou na niekoľkých sobotňajších noci tohto leta. Kim Kardashian naozaj vie, čo robí. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

62 − 54 =

map