4 očné viečka, ktoré vyriešia všetky vaše problémy s mačacím okom

ľalia Collins cat eye eyeliner lead
John Shearer / Getty

Erin Lukas

Aug 31, 2017 @ 16:15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Vzhľadom na úroveň ramennej aerobiku, ktorá sa podieľa na aplikácii mačacie očné očné linky, mala by to byť vlastne olympijský šport. Okrem toho, že držíte stabilnú ruku, veľa krútiaceho momentu zápästia a otáčania natiahnete, aby ste krídla na pravom uhle.

Po rokoch praxe (a pochybný vzhľad očných líčiek) som konečne zvládol mačacie oko a môžem čerpať z jemnej mačky, ktorú nosím vo väčšine dní za menej ako tri minúty – a na prvý pokus. (Zručnosť hodná mojich humblebrag.)

Hovorí sa, že ak milujete odvážny výraz dramatického krídla, ako je očné make-up Amy Winehouseovej, oveľa jemnejšia kočka Adele alebo Lily Collinsove chladné negatívne vesmírne mačacie oko, ale nemajú toľko trpezlivosti, aby zvládli techniku ​​ako ja , existuje niekoľko výrobkov, ktoré existujú, aby vám pomohli.

Ak Google “ako urobiť mačacie oko”, stovky výukových programov a hackov sa objavia, ale mnohé z nich sú ťažké alebo obsahujú ďalšie rekvizity, ktoré niekedy môžu urobiť zlú situáciu eyeliner ešte horšie (nikto nie je Scotch Tape?). Ako alternatívu, niektoré značky dávajú tradičné kvapalné očné pero ozdobu, takže konkrétne robia to oko mačka jednoduchšie, ak sa s ním bojuje.

A predtým, než si tieto obloženia odpisujete ako triumfálne, vyskúšal som ich všetky a naozaj fungujú. Udržujte rolovanie pre štyri očné linky, ktoré eliminujú (väčšinu) boja o kreslenie na mačacie oko.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

43 − = 40

map