4 produkty krásy Emma Watson prisahá

krása Talk: Emma Watson
Kerry Hallihan / AUGUST

Britská herečka a Kráska a zviera hviezda hovorí o trvalo udržateľnom make-up a jediné riziko vlasov, ktoré dúfa.

Britská herečka a Kráska a zviera hviezda hovorí o trvalo udržateľnom make-up a jediné riziko vlasov, ktoré dúfa.

viac

Kahlana Barfield Brown

14. apríla 2017 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Čo je najdôležitejšia lekcia, ktorú ste sa od svojej mamy dozvedeli o kráse?

Moja mama je pravda. V mojom živote bolo niekoľkokrát, keď som sa naozaj zamerala na môj vzhľad a povedala: “Viete, miláčik, to nie je to, kým som vás vzbudil. Vaša krása pochádza z vašej kreativity a kto ste ako človek. Samozrejme, môžem vám povedať, že ste krásna, ale to, čo naozaj chcem povedať, je, že na tom nezáleží. “Preto som pre ňu taká vďačná. Je ľahké posúvať si svoj vzhľad a môže to byť škodlivé.

Vy ste vyrastali v očiach verejnosti a teraz ste 27. Ako sa váš prístup k kráse vyvíjal?

Trénujem sa, že nosím menej make-upu. Ľudia majú tendenciu pokúšať sa s vami hádať alebo zmeniť veci o vás a mám pocit, že som sa musel stať bojovníkom na môj prirodzený vzhľad. Snažím sa držať na svoje pihy a tie veci, ktoré ma, mňa. Tiež som si neuveriteľne uvedomoval, aké produkty používam. Dostal som make-up na moju tvár od mojich 9 rokov a konečne som sa dostal do bodu, keď som povedal: “Čo presne je v týchto veciach?” Tak ako sa rozhodnete, ktoré výrobky sú pre vás to pravé? Chystám sa do týchto čiernych dier Instagram a robím šialené množstvo výskumov. Zhodnocujem značky na základe zoznamu rôznych vecí – či už ide o remeselné výrobky, či už ide o spravodlivý obchod, či už sú to charitatívne. Spoločnosť musí mať dve alebo viac z týchto vecí, aby som sa na to cítila dobre. Rovnako rád podporujem mladé značky.

VIDEO: Vyzerá to najlepšia červená koberec Emmy Watsona

Aké sú vaše obľúbené položky, ktoré ste objavili?

Je tu táto spoločnosť s názvom French Girl Organics, ktorá začala na Etsy. Je to všetko vegánske a organické, a balenie je úžasné. Mám tiež rád MV Organic Skincare. Mám citlivú pokožku, preto som bol naliehavo na to, aby ste použili veci, ktoré majú menej alkoholu a menej chemikálií. Je to naozaj pomohlo.

Hovorme o vlasoch. Už by si niekedy prerušil tvoju skratku?

Absolútne. Milovala som krátke vlasy. Vždy som si tiež myslela, že celý ten vec blonďatá bledá, ale pokaždé, keď si myslím, že to urobím, vytiahnem na poslednú chvíľu. Bolo by také úžasné pristáť úlohu, ktorá by mi dala ospravedlnenie.

Emma musí mať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 64 = 73

map