4 spôsoby nosenia Pat Mcgrath Labs Dark Star 006 Smoky Eye Kit

poklepať McGrath Smokey Eye Lead
Savanna Ruedy

Erin Lukas

Apr 10, 2017 @ 16:00

Zakaždým, keď spoločnosť Pat McGrath spúšťa nový produkt s obmedzenou edíciou, editor krásy a make-up stoviek všade nie sú nikdy sklamaní. Keďže make-up artist najprv daroval zlato 001, žlto-zlatú farbu plnú lesku, ktorá sa dá nosiť na oči, pery alebo tváre, nám dala kvarteto reflexných kovových pigmentov, zvýrazňovač, ktorý možno vidieť z vonkajšieho -space a epický pigment na pery, ktorý zmenil naše vrecká na make-up navždy.

Takže keď legenda prvýkrát uctili svoj najnovší výrobok Pat McGrath Labs, ktorý ho použil na vytvorenie radu vzhľadov vrátane bohatých modrých pigmentovaných očí a Versaceových atramentových grafických očí, neočakávane začali špekulovať presne to, čo McGrath ďalší štart bolo by. McGrath ďalej prezrela nový produkt uvoľnením hudobného videa so zvukovou stopou Kanye West, ktorá hviezdy Kim Kardashian, jeden z jej najvyšších múz.

SÚVISIACE: Ako sa Pat McGrath stala najvplyvnejšou Makeup Artist na svete

Pre šiesty výrobok je zameranie na oči. Sada temných hviezd 006 je k dispozícii v troch samostatných verziách: UltraViolet Blue a UltraSuede Brown (130 dolárov každý, patmcgrath.com) obsahuje sedem kusov a DarkMatter ($ 95; patmcgrath.com) obsahuje šesť. Farebné kombinácie každej súpravy odoberajú fajčiarske očné make-up, ktoré sú zvyčajne vyhradené na deň alebo po večierku, na celú ďalšiu obežnú dráhu.

Každá verzia je dodávaná s Astral White Pigment (holografický biely), Mercury Pigment (jemný zlatý prášok), Black SmudgeLiner Eye Kohl (najčernejšia krémová vložka, ktorú ste kedy videli), Cyber ​​Clear Eye Gloss (žltej, lesklý lesk) a nafúknutú kefku na miešanie. Súpravy UltraViolet Blue a UltraSuede Brown okrem toho obsahujú ich menovite pigmenty.

Keďže sme sa prihlásili k rovnakému rýchlemu a ľahkému trojstupňovému dymovému oknu od chvíle, keď sme dostali naše ruky na prvé palety očných šiat, obrátili sme sa na Pat McGrath Labs Artists, aby nám ukázali len niekoľko spôsobov, ako nosiť Dark Star 006 súprav. Tu štyri V štýle pracovníci demonštrujú, ako nosiť McGrathovo najnovšie uvedenie do prevádzky, počnúc kancelárskym vhodným, mäkkým zlatom až po elektrické indigové veko. Zahrnuté sú aj tipy, ktoré sa od McGrathových umelcov líšia od toho, ako znovu vytvoriť vzhľad.

Pat McGrath Labs Dark Star 006 je k dispozícii zajtra 11. apríla o 12.00 ET na patmcgrath.com. 21. apríla súpravy zasiahli sephora.com a 7 si vyberú obchody Sephora celoštátne.

KRÁSA: COINAGE: Bláznivé náklady na život krásy 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

11 − = 3

map