5 veci, ktoré je potrebné poznať pred mikroblaním vašich obočiach

Pokaždé, keď zaznamenáte perfektný pár obočia na informačný kanál Instagram a v reálnom živote, je pravdepodobné, že vrahovité oblúky nie sú výsledkom naozaj dobrej ceruzky pre obočie, ale mikrovlákna.

Semi-trvalá technika je ako vyšívanie pre obočie. Špeciálne mikrovlákno sa používa na kreslenie malých a presných ťahov, ktoré napodobňujú vzhľad skutočných vlasov. Nie je prekvapením, že mikrovláknova popularita vzrástla v minulom roku, a to vďaka jedinečnej prírodnej povrchovej úprave.

Ak ste nakoniec pripravení zlikvidovať pinzetu, gél na obočie, ceruzky a pomády, pre možnosť starostlivosti o obočie, ktorá vyžaduje minimálnu údržbu, obrátili sme sa na kozmetické tetovanie umelkynec Audrey Glass, aby sme zistili všetko, čo potrebujete vedieť pred uskutočnením schôdzky s mikroskopmi.

SÚVISIACE: Do a don’ts of microblading vaše obočie

Mikrobladenie trvá dlhšie ako voskovanie alebo závitovanie

Voskovanie alebo ovíjanie obočia obvykle trvá približne tri týždne predtým, než budete musieť urobiť ďalšiu schôdzku. Pri mikrobladení sú výsledky polčasné. “Microblading je skvelá voľba pre väčšinu mužov a žien, ktorí chcú plné obočie, pretože je potrebné ich každých 12 až 18 mesiacov dotýkať,” hovorí Glass. “Umelca obočia môže vykonať úpravy, ak klient chce trochu iný tvar, ak sa zmenili tvárové vlastnosti, zmenila sa textúra pokožky alebo sa zmenila prirodzená farba čiapočky.”

Váš typ kože ovplyvní konečný produkt

Obličky nie sú jediným súborom oblúkov, takže má zmysel len to, že mikrobladenie nebude vyzerať rovnako pre všetkých. “Sušičkou je koža, čím ostrejší a vymedzené, vlasy s mikroblaným účinkom, ktoré sa liečia,” vysvetľuje Glass. “Olejnatá pleť môže poskytnúť viac prašivého výsledku, ak je oblasť obočia príliš mastná.” Jej rady pre mastnú pokožku: Postupujte podľa pokynov vášho technika a čistite čelo niekoľkokrát denne, aby ste odstránili prebytočné oleje, čo vám pomôže vyhnúť sa prašnému efektu.

Ak máte tmavšiu pleť, sklo odporúča dodržiavať rovnaké tipy pre mastné typy pleti spolu s vyhýbajúcim aplikácii akéhokoľvek typu zvlhčovača do oblasti obočia.

Ak máte nízke množstvo železa, nemusíte mať obočie, ktoré chcete

“Niekto, kto má nízku hladinu železa alebo je anemický, musí užívať doplnky železa šesť týždňov pred ich menovaním, ako aj šesť týždňov po tom,” hovorí Glass. “Väčšina mikro pigmentov, ktoré sa používajú na mikrobladenie, sú na báze oxidov železa, čo znamená, že retencia môže byť veľmi slabá, ak má klient nízku hladinu železa.”

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete vedieť o mikrobladení pre vypadávanie vlasov

Voda je váš priateľ

Zatiaľ čo niektoré salóny mikrobladín uvádzajú, že by ste sa mali vyhýbať kontaktu s vodou dva týždne po vašom vymenovaní, Glass hovorí, že je to úplne nepravdivé. “Mikrobladenie je proces vytvárania veľmi malých škrabancov na povrchu pokožky a depozície pigmentu v škrabance na vytvorenie vlasových úderov,” vysvetľuje Glass. “Znamená to, že klient vynechá stretnutie s malými ranami na čele a čistenie obočia vlažnou vodou niekoľkokrát denne je nevyhnutné, aby sa zabránilo infekcii.”

VIDEO: Sledujte editor InStyle Získajte jej obočie Microblade

Vyberte správneho interpreta

Získanie vašich obočia tak, ako chcete, začína výberom správneho umelca. Sklo hovorí, že pozorovanie fotografií pred a po diele umelca je len prvým krokom. “Uistite sa, že umelca robí taký typ obočia, ktorý hľadáte (manicured, chaotický pohľad, riedka a prírodná, veľmi hustá atď.),” Hovorí. “Ak umelec nemá na svojich webových stránkach, Instagramovi alebo Facebookovi fotografie ozdravených prác, opýtajte sa na vyliečenie fotografií, pretože vám ukáže presne to, čo môžete očakávať od konečného výsledku, a vo väčšine prípadov aj staré príslovie” dostanete to, čo zaplatíte za. “Naozaj dobrý umelec bude s najväčšou pravdepodobnosťou rezervovaný pevný, ale nie len ísť niekde inde lacnejšie a menej zaneprázdnený … Je to vaša tvár tu hovoríme tu.”

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 4 =

map