6 krásy nakupuje Rosie Huntington-Whiteley nemôže žiť bez

Rosie Huntington-Whiteley,
Txema Yeste / Pancho Saula Správa interpretov

Angelique Serrano

15. júla 2017 @ 9:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Britský model a herečka vyvinuli svoju vlastnú líniu kozmetiky, Rosie pre autograf – tak, samozrejme, vie o tom, či si hrajú tie podpisové pery.

Môj NICKNAME je…

Rosebud. Moja mama očakávala chlapa, takže som nemal meno na pár dní. Keď pôrodná asistentka kráčala po mojom vozíku, povedala: “Má pery ako ružové koži, sú tak červené!” Tam prišla Rosie.

MÔJ LIPY JSOU…

Trochu ochrannej známky. Rád ich zdôrazňujem. Po sprchovaní, behám ruky na perách, aby som odstránil suchú pokožku. Potom aplikujem Caudalie Lip Conditioner – nie je príliš lesklý alebo lepkavý. Používam lineru blízko môjho odtieňa na rty, aby som ju definovala. Mám tendenciu držať sa prirodzenej farby pery, pretože som vždy na cestách, ale môžem dať zvýrazňovač v oblúku Cupida, aby sa oblasť pop.

Moja krása je…

Všetko čo je čo najrýchlejšie a najjednoduchšie. Umyť citlivú pleť s Caudalie jemným čistiacim mliekom ($ 28 / 6.7 fl.oz., us.caudalie.com) a tón so svojim krása elixír, ktorý je môj obľúbený. Je to upokojujúci, oživujúci spritz. Na moju päťminútovú tvár používam svoju Rosie pre autografický tónovaný hydratačný prostriedok (k dispozícii v spoločnosti Marks and Spencer v Spojenom kráľovstve) a niektorý korektor. Som veľký zástanca čistenia obočia a udržania ich čistého. Glossier’s Boy Brow ($ 16; glossier.com) ich naplní, kým ich ustúpi. A vždy som sa bronzoval tak, aby som vyzeral zdravšie, a tak som použil Soleil Tan de Chanel na moje lícne kosti, okolo mojich chrámov a pod mojou čeľusťou. Potom pridám maskaru.

ROZDIEL MEDZI BRITSKÝMI A AMERICKÝMI KRÁSOVÝMI REGISTRAMI JE…

Na každej hlavnej ulici v Amerike je miesto, kde môžete získať manikúru a pedikúru – a je to cenovo dostupné. Americké ženy sú viac manicured, povedal by som.

MY VLAS musí byť…

Sušička Dyson. Je to investícia, ale je to neuveriteľné. Chytám si vlasy hore nohami, aby som to vysušil. Ak mám čas, používam plážovú pláž Sarah Potempy (199 dolárov, nordstrom.com). [Rotačná žehlička] je odolná a vytvára veľké vlny.

Rosie musí mať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 1 = 1

map