$ 6 Liečba, ktorú Khloé Kardashian používa na prevenciu výstrižkov

Khloe Kardashian Baby
khloekardashian / Instagram

Alexis Bennett

27. marca 2018 @ 16:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Uchopte svoje debetné karty. Khloé Kardashian je strihový krém je príliš cenovo prístupný na to, aby prešiel. A na jej kúpeľni nie je len jeden úžasný vzorec – ona dnes odhalila všetky jej obľúbené na svojej aplikácii a webových stránkach, takže si ju zoberte do svojho šťastného dňa.

“Zatiaľ čo mám rád môj náraz, nechcem, aby to znamenalo striž,” vysvetľuje Kardashian. “Takže som používal veľa olejov a pleťových vody, aby som im zabránil, používam rôzne počas celého dňa alebo každý druhý deň.” Samozrejme očakávaná matka má prístup k najlepším najlepšie kozmetické výrobky vo svete, ale jeden z jej go-to pre prevenciu striech je skúsená a pravda značka, ktorú môžete nájsť za menej ako 10 dolárov vo vašom miestnom drogeriku.

Palmer je známy pre vytváranie kože-hojivé pleťové vody, ktoré môžu pomôcť znížiť vôňu spôsobenú ekzémom a sčervenaním z rosacea. Najväčší nárok na slávu značky sú však výrazné výrazy. Kardashian udržiava na palube plechovku Palmerovho tumblového masla ($ 6; walmart.com). Tiež si trení na brucho tieto úžasné vzorce.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 1

map