7 masiek proti starnutiu, ktoré sa majú používať po zrušení vašich plánov dnes večer

najlepší Face Mask for Fine Lines
Getty Images

Erin Lukas

14 februára 2018 do 15:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Áno, tvárové masky sú Instagram photo opp a ospravedlnenie pre sledovanie inej epizódy Mindhunter na Netflixe, keď nosíte jeden, ale ošetrenia skutočne pomôžu zlepšiť akúkoľvek problematiku starostlivosti o pleť, ktorú ste v súčasnosti zavesili.

Ak vás jemné línie a vrásky stresujú, vyhladzovací, spevňujúci vzorec urobí len trik. Zatiaľ čo tieto ošetrenia neprinesú vašu pleť trvalý efekt Benjamina Buttona, poskytnú vám okamžité uspokojenie na rozdiel od séra alebo krému, ktoré okamžite neprinášajú viditeľné výsledky, ale nakoniec zlepšia textúru v priebehu času pri ďalšom používaní.

Od listu k odlupujúcej odrode sme zaokrúhli najefektívnejšie masky proti starnutiu, aby ste sa pokúsili po tom, ako dnes večer zrušíte svoje plány.

VIDEO: 5 produktov, ktoré pomáhajú zinkovať vašu pokožku

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 − = 50

map