7 opaľovacích krémov, ktoré nebudú spôsobovať breakouts

TK
Zdvorilosť

Victoria Moorhouse

6. júna 2018 @ 10:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Neexistuje žiadne ospravedlnenie za to, že nemáte opaľovací krém, ale preskakovanie kroku sa stáva o niečo lepšie pochopiteľné, ak spôsobí, že vyprchnete. Pre tých, ktorí majú kožu náchylnú na akné, má základná starostlivosť o pleť potenciál upchať póry, čo vedie k nepríjemným a frustrujúcim zitom. Nikto nechce obchodovať s jednou kožnou záležitosťou za inú. 

Riešenie však určite nevyberá z vašej rutiny. SPF je neporušiteľný bez ohľadu na to, čo však nemusí znamenať viac pimples. Čo môcť pomoc pre osoby s akné-náchylná koža, okrem diskusie s dermatológa pre odporúčanie, je prechod na bezolovnaté alebo non-comedogenic opaľovací krém. Tieto vzorce sú špeciálne vyrobené bez ingrediencií, ktoré môžu zapájať póry. 

Tu máme sedem, ktoré sme dôverovali, aby sme udržali pokožku chránenú a čistú po celý rok.

VIDEO: 6 produktov krásy pod 12 dolárov, ktoré by ste mali kúpiť od drogérie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − 41 =

map