7 spôsobov, ako sa vyrovnať s vašim rúžom na váš Mani

TK
bellahadid / Instagram

Erin Lukas

01.05.2017 @ 8:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Spolu s tým, že si nikdy neodsúvate topánky s taškou alebo nosíte odvážne oko a peru naraz, nosiť ten istý odtieň rúžu a laku na nechty je jednou z mnohých módnych a krása pravidiel, ktoré sa majú “dodržiavať”.

Ale ponechajte ju na Bellu Hadid, aby ste sa vzbúrili a urobili si krásny vzhľad, ktorý by mal byť zle, vyzerajú tak správne. Model sa do Instagramu dostal so samoobslužnou kabínou, ktorá odráža koordinačné matné víno namáhané pery a lesklé burgundské nechty, čo je hlavným príkladom na prispôsobenie vašich rúžov ​​vašej súčasnej manikúre – a sme tu na to. Zatiaľ čo Hadid uviazol na jediný odtieň pre svoju rúž a lesk, je to zmes textúr dvoch kontrastných textúr, ktoré udržiavajú vzhľad.

Aby sme inšpirovali vašu vlastnú koordináciu farieb, obohatili sme svoju obľúbenú mimetickú rúž a párové laky. Tu je porušenie pravidiel.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

91 − 89 =

map