7 vecí, ktoré ste pravdepodobne nevedeli o tónovanom hydratačnom láske

Ak existuje jeden kozmetický produkt, ktorý sa viac používa ako váš morský sprej a vodovzdorná riasenka prichádza na jar av lete, je to tónovaný hydratačný krém. Je to ľahšia ako vaša štandardná nadácia, ale stále vám dáva správne množstvo pokrytia. A ak to nestačí, udržuje vašu pokožku hydratovanú a preto je celkom šťastná. 

Vzhľadom k tomu, že budete používať to každý deň, mali by ste probs vedieť všetko o aplikácii a vybrať perfektný tieň, nie? Správny. 

Rozprávali sme sa s niekoľkými profesionálmi v kozmetike a dostali sa k tomuto zázračnému robotníkovi. Pozrite sa na našu informačnú informáciu o 7 malých (ale hrateľných) faktoch, ktoré ste nikdy nevedeli. 

tónované-hydratačný-infographic.jpeg
Umenie od Elysie Bermana

1. Ak chcete začať, budete potrebovať správne zafarbený základný odtieň. A ak používate produkt, ako je gélový krém ($ 30; nordstrom.com), viete, že existujú veľa vybrať si z. Podľa makeup umelkyne Rebecca Restrepo, tam sú dve rôzne miesta budete potrebovať farebný zápas. “Najlepším spôsobom, ako vybrať farbu, je vždy to urobiť v deň. Tiež urobím test na čeľusť a potom konečné potvrdenie / druhé stanovisko je umiestniť ju do stredu klíčiky / hornej časti hrudníka, aby sa ubezpečil, že je to perfektná zhoda, ale aj to, že vaša tvár zodpovedá vášmu telu, čo je kľúčom k bezchybnému hľadaniu, “hovorí. 

SÚVISIACE: Väčšina zvlhčujúce telové mlieka

2. Použitie hydratačný nie je zakázaný len preto, že používate tónovaný zvlhčovač. Ak máte super dehydrovanú pokožku, spoločnosť Restrepo vysvetľuje, že môžete absolútne zdvojnásobiť. Ale ak máte normálnu pokožku, odporúča použiť tónovaný zvlhčovač po očistení a aplikácii denného séra. Makeup artist Julie Harris hovorí, že ak máte mastnú pokožku, skúste najskôr použiť hydratačný prostriedok na báze vody alebo oleja. 

3. Pamätajte si, že ak budete celodenne vonku na slnku, SPF vo vašom tónovanom zvlhčovadle nemusí postačovať. Julie Harrisová navrhuje použiť samostatný vzorec. Lepšie, než je ľúto, eh?

Vzťahuje sa na: 3 dôvody na pridanie vlhkej hydratačnej látky do vašej dennej rutiny

4. Použite teplo svojich rúk na zmiešanie základov. Pomôže zvýšiť žiaru pokožky, vysvetľuje Harris. Takže nie, nemáte potrebovať mať štetec šikovný. 

5. Zdá sa, že smer, ktorý ste zmes produktu, naozaj záleží. Harris hovorí, že sa zmieša a smeruje von na čelo, smerom von na líce a po brade a krku. 

6. Rovnako ako budete čakať na aplikáciu korektora po očné tiene, budete chcieť urobiť posledný krok pri aplikácii tónovaný hydratačný taky. Podľa spoločnosti Restrepo to pomôže vášmu sprievodcovi zostať. 

7. Posledný krok? Dajte pokožke sprej na tvár. “Rád používam tvárovú hmlu pred aplikáciou make-upu a po ňom sa mi páči skôr, pretože to pomáha pripraviť pokožku a nie cez hydratáciu.” “Mám rád zmáčanie tváre potom, čo pomáha vytvoriť jemnú a žiarivú tvár,” poznamenáva Restrepo. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + = 9

map