7 Základy, ktoré sa cítia, ako si nosíte bez make-upu

ľahká váha Foundations That Feel Like a Second Skin
Tristan Fewings / Getty

Erin Lukas

10. apríla 2017 @ 20:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nehovorte Johnovi Snowovi, ale príde aj leto. Teraz, keď sa teplo zhoršuje, základňa plného pokrytia, ktorú ste nosili vo všetkých polárnych víroch, pravdepodobne nebude dobre nosiť, keď sa potiate na vlhkých uliciach. Nie, že klepame na naše obľúbené bohaté fľaše nadácie, ale je tu niečo povedať o tom, že nosíte recept, ktorý sa cíti rovnako svetlý a vzdušný ako šaty, ktoré ste ušetrili vo vašich online nákupných vozíkoch pre nadchádzajúcu sezónu.

Od jemných odtieňov na pokožku až po hydratačné kozmetické a makeupové hybridy, nasledujúcich sedem základov je stále hladké a dokonca aj pleťové, ale urobte to pri každodennom pocitovaní #MakeupFree. Bonus: Všetky sú balené s ochranou SPF, práve včas na dlhšie, slnečnejšie dni.

VIDEO: COINAGE: Bláznivé náklady na celý život krásy

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

22 + = 24

map