8 exfoliátorov tváre, ktoré úplne premení vašu pokožku

tk
Zdvorilosť (6)

Victoria Moorhouse

24. októbra 2017 o 17:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Tajomstvo lepšej kože môže byť iba krokom, ktorý vždy preskočíte. Čistenie a zvlhčovanie sú druhou prirodzenou cestou, ale exfoliácia môže mať nespoľahlivý rozdiel v udržiavaní hladkej, žiarivej a dokonca ešte lepšej pokožky, čím sa znižujú náhodné výpadky. Ale je to proces, ktorý často potrebuje trochu vysvetlenia – nie je to tak jednoduché ako slathering na zmrzlinou bohatú smotanu a nazývaním ju za deň.

Existujú rôzne typy exfoliátorov – fyzikálne a chemické – a oddeľujú odumreté bunky kože vlastným spôsobom. To, čo si vyberiete, závisí vo veľkej miere na type vašej pleti a na tom, ako reagujete na konkrétne zložky, ale dali sme vám to z obidvoch svetov najlepšie tým, že vyberieme niektoré z našich obľúbených v obidvoch kategóriách exfoliácie. Pokračujte v posúvaní, aby ste sa dostali do dolnej časti a nakupovali tieto krásy.

VIDEO: 6 najlepších liekov nájde menej ako 15 dolárov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

65 − 59 =

map