8 hydratačných látok, ktoré sa zbavia sčervenania

hydratačný for Redness
Zdvorilosť, Time Inc Library

Victoria Moorhouse

12. februára 2018 @ 16:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nadácia neopravuje pretrvávajúce alebo chronické začervenanie tváre – len to zakrýva. Ak chcete, aby mohol dodať viac ako dočasný fix, musíte začať starostlivosťou o pleť. Kým dermatológ vám môže pomôcť presne určiť presnú príčinu – možno je to citlivosť na bežnú zložku, alebo možno ste jedným z 16 miliónov Američanov trpiacich na rosacea – aj každodenné sponky, ako zvlhčovače, špeciálne vyrobené na udržanie vašej pokožky hydratovanej zatiaľ čo vybledne.

“Zmáčadlá na znižovanie začervenania obsahujú rovnaké prísady ako tradičné zvlhčovadlá, ale pridali aj zložky upokojujúce pokožku,” vysvetľuje dermatológ Dr. Joshua Zeichner, riaditeľ kozmetického a klinického výskumu dermatológie v nemocnici Mount Sinai v New Yorku. “Základom zvlhčovača je kombinácia okluzívnych, zvlhčujúcich a zmäkčujúcich zložiek.” Occlusivi tvoria ochranné pokrývky po koži. Zvlhčovače, ako vysvetľuje Dr. Zeichner, pôsobia ako huba a priťahujú vodu k vonkajšej vrstve kože, zatiaľ čo zmäkčovadlá vyhladzujú drsné škvrny na povrchu kože. To je magické trio.

V zvlhčovadlách na znižovanie začervenania však hovorí, že uvidíte vyššie, ako aj bežné upokojujúce a protizápalové zložky, ako je výťažok z harmančeka a sladkého drievka. A rovnako ako akýkoľvek iný hydratačný prostriedok, majú byť použité ráno a v noci. Z francúzskych fanúšikov lekární na zelené a chladiace krémy, tu sú niektoré z najlepších možností.

VIDEO: 6 najlepších liekov nájde menej ako 15 dolárov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

13 + = 17

map