8 Letné make-up vyzerá vzrušujúcejšie ako aktívne rúž

letné Makeup Looks
Brent N. Clarke / Invision / AP / REX / Shutterstock

Victoria Moorhouse

18. júla 2018 @ 14:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Minulý víkend som sa ocitol v posteli vedľa mojich jednotiek AC na trapné obdobie. Vlhkosť mi spôsobila pocit letargie a lenivosti; Nemal som ani dosť energie, aby som použil maskaru. Ale po prechode cez Instagram a pozorovanie slávne žiarivé a farebné letné makeup pozrieť na jedného z mojich priateľov, moja túžba dokončiť svoju tvár a ísť o môj deň sa vrátil. To je silou úžasného vzhľadu make-upu.

Ak vy, ako ja, zistíte, že si vynecháte make-up úplne kvôli teplom indukovaným letným bluesom, som tu, aby som vám pomohol zvýšiť motiváciu s ôsmimi osobnosťami inšpirovanými farebnými make-upmi. 

Viac kreatívny ako prehadzovanie čiernej očné linky, všetky obsahujú nejaké popové farby, či už je to pastelové očné tiene alebo dokonalý odtieň červenej rúžovej rúžky. Pokračujte v rolovaní, aby ste si ich všimli, spolu s návrhmi produktov, ktoré vám pomôžu skopírovať vzhľad. 

VIDEO: 6 produktov krásy pod 12 dolárov, ktoré by ste mali kúpiť od drogérie

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

21 − = 17

map