8 najlepších opaľovacích krémov pre tmavé tóny pleti

opaľovací krém for Dark Skin
Zdvorilosť

Erin Lukas

Apr 12, 2018 @ 5:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Opaľovací krém nie je to, čo bývalo. V týchto dňoch prichádza v najrôznejších formáchsprej, pevná tyčinka, prášok, dokonca sérum-navyše k hlboké pleťové vody z vášho detstva. Aj keď existuje široká škála na výber, mnoho vzorcov stále necháva kalený odliatok na tmavé tóny pleti. 

“Jednou z najväčších sťažností je, že opaľovacie krémy môžu na koži vyzerať biele alebo popraskané, ak sa aplikujú na tmavšie tóny pleti, čo môže viesť k menším možnostiam,” hovorí William Kwan, MD, dermatológ a zakladateľ kwanskej dermatológie v San Franciscu. “To je zvyčajne prípad opaľovacích krémov na báze oxidu titaničitého alebo oxidu zinočnatého.”

Vyhnite sa mastnému koncu prilepením chemickými ochrannými prostriedkami proti slnečnému žiareniu. Dr Kwan hovorí, že tieto vzorce majú tendenciu byť ľahšie a skôr než iné. “Fyzické opaľovacie krémy majú tendenciu byť o niečo ťažšie, čo môže byť problémom pre tmavšie tóny pleti, pretože majú tendenciu mať mierne ojemnú pleť,” vysvetľuje. “Ak chcete použiť fyzický opaľovací krém, chcete nájsť ten s mikronizovaným zinkom alebo titánom.” 

Tu sme získali osem opaľovacích prípravkov, ktoré nezanechávajú biele pozostatky na tmavých odtieňoch pokožky. 

VIDEO: Sledujte V štýle Editor Put Dark Foundation na test 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 1 =

map