8 Priméry na riasy, ktoré vám poskytnú najlepšie šľachy vášho života

bičovať Primer -Lead 2016
Getty Images

Erin Lukas

Apr 30, 2018 @ 1:00 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Čo majú spoločné základy, očné tiene a maskara? Všetci fungujú lepšie s primerom. Ak je vaša riasenka vyblednutá a rozmazaná, a navyše chýba v predlžovacom a objemovom oddelení, základný náter je jednoduché riešenie, ktoré okamžite zvýši vaše riasy na plný potenciál. 

Ak primer na riasy nie je súčasťou vašej bežnej make-upovej rutiny, musíte zmeniť tento stat. Okrem úpravy vašich rias tak, že riasenka zostane nedotknutá a bez vločiek po celý deň, keď koktaily s vašou obľúbenou riasenkou, niekoľko pruhov priméru zvýši objem rias a rozšíri ich dĺžku. Nehovoriac o tom, že niektoré vzorce majú dokonca aj dodatočný nádych, ktorý zvyšuje pigment na riasenku o ešte väčší vplyv. Ak tieto výhody nie sú dostatočne presvedčivé na to, aby ste pridali tubu k makeupovému vrecku, priméry tiež pracujú na kondicionovaní a zvlhčovaní rias, aby posilnili a podporili prirodzený rast.

Prejdite nadol pre osem primérov, ktoré používame na maximalizáciu našich rias – nie je potrebné žiadne rozšírenie. 

SÚVISIACE VIDEA: 5 spôsobov, ako zlepšiť vaše riasy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 1

map