8 základov, ktoré sa zdvojnásobujú ako filtre Instagram

fotografie Filter Foundation
Zdvorilosť, Time Inc. Photo Studio

Erin Lukas

28. decembra 2017 @ 16:00
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Drsné kancelárske osvetlenie, slabo osvetlený potápačský pruh alebo tmavé očné kruhy ráno po neskorej noci, je tu Instagram filter, ktorý môžete skryť. Keď ste v režime offline, vaša alternatíva je základňa s rozptýleným, jemným zaostrovaním. Pretože to musíme čeliť: Hoci sme všetci chceli jasnú, dokonalú pleť 24 hodín denne, 7 dní v týždni, veľmi málo z nás sa vlastne narodilo s dobrými génmi pokožky alebo sledovali zdravý životný štýl, ktorý je potrebný na to,.

Tieto rozmazávanie pórov, zakrytie nepriepustností, vyhladzovanie základov sú ekvivalentom úpravy fotografií s vašim obľúbeným filtrom – okrem toho, že sa namiesto toho, aby ste sa pýtali, akú aplikáciu ste použili, budú všetci chcieť poznať tajomstvá vašej starostlivosti o pleť.

VIDEO: 5 produktov, ktoré vám pomôžu zintenzívniť rutinnú starostlivosť o kožu

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

31 − 22 =

map