9 SPF-Infused základy pre pridanie do leto Makeup Bag

TK
TIME INC STUDIO

Erin Lukas

5. júna 2017 @ 18:30
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Existujú dve kategórie opaľovacích nosičov: tí, ktorí si to každý deň pamätajú, a ak ste ako my, máte nepárne ráno, keď zabudnete dokončiť rutinu starostlivosti o pleť s vrstvou SPF. Bez ohľadu na tábor, na ktorý spadnete, výmena vášho bežného základu s ochranou proti SPF zaručí, že vaša pokožka získa aspoň ochranu pred škodlivými lúčmi slnka, najmä v lete.

Nehovoríme, že by ste mali preskočiť úplne opaľovací krém, pomyslite na nadáciu s infúziou SPF ako na ďalšie poistenie alebo na ďalšiu najlepšiu vec na skutočnú dohodu ráno, keď potrebujete znížiť krok alebo dve z vašej rutiny, pretože ste stlačte príliš veľa krát.

Pri nosení nadácie s podaním SPF sa uistite, že sa rozhodnete pre ten, ktorý ponúka SPF 15 alebo vyšší, aby ste sa uistili, že vaša pokožka získa bezpečnú úroveň ochrany. Okrem čísla SPF, držte s akýmkoľvek základom, ktorý uprednostňujete. Či už milujete matný, bezzápachový vzhľad alebo chcete žiarivú žiara, tam sú možnosti pre každého.

Tu sme zakomponovali naše najobľúbenejšie podložky s infúziou SPF, ktoré sa nosia, aby zabránili poškodeniu slnečným žiarením.

VIDEO: Crazy náklady na život krásy

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 7 = 3

map