Adele Makeup Artist má najviac Genius Hack pre vaše pod očné korektor

Najmä v letných teplotách, ktoré stále stúpajú, udržiavaním nášho korektora v očiach (do ktorých by sme mali začať s očným krémom skôr, my vedieť). Nastavenie spreja a voľného prášku sa tiež nezhoduje; Dokonca aj po vykonaní krokov k starostlivej zmiešaniu a nastaveniu našich podsad, skončia sa pokrčené a opotrebované, pravdepodobne s pruhmi očných viečok zdobiacich oblasť.

Našťastie, make-up artist Michael Ashton, ktorý pracoval s Adele už viac ako desať rokov, NBD, má oporu pre náš problém. Napriek tomu, že Marc Jacobs Under (krycia) Perfecting Coconut Eye Primer bola určená na použitie na vašich viečkach, Ashton sa presvedčí, že ju opätovne navrhne pre oblasť pod očami, aby poskytla korektorovi mimoriadnu zostávajúcu silu. “Ak zoberiete malé množstvo a aplikujete ho na oblasť pred tým, než začnete používať korektor, vytvorí tak hladkú, zamatovú štruktúru, aby korektor mohol ležať,” hovorí V štýle počas nedávneho stretnutia s cieľom diskutovať o páde krásy Marca Jacobsa. “Rovnakým spôsobom udržuje vaše očné tiene neporušené, zabraňuje tomu, aby sa váš korektor pohyboval toľko.”

VIDEO: Ako sa aplikovať pod Eye Concealer

SPOJENÉ: Najlepšie Concealers pre kruhy pod očami

Aj keď nezmení váš očný krém, Ashton spomína, že je to trochu zvlhčujúce, vďaka infúzii kokosového extraktu použitého v zmesi. Navyše zložky ako extrakt z kôry a guľôčky z oxidu kremičitého pomáhajú absorbovať akýkoľvek olej, ktorý bude vaša pokožka pravdepodobne produkovať počas dňa.

Zvážte nás presvedčení. Vyzdvihnúť tubu Marc Jacobs Under (obal) Perfecting Concealer pre seba na adrese sephora.com za cenu 26 USD. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map