Ako nosiť Rainbow Beauty IRL – bez toho, aby som sa zaviazala

Ak je tu jedna vec, o ktorú môžeme byť istí, krása dúhy preberá – farebný trend sa maľuje na tvárach všade. Zatiaľ čo tento trend môže vyzerat úžasne na Insta a úplne zaručiť podobný, to nemusí byť druh vzhľadu, ktorý chcete zaviazať k každodennému. Viete, keď zomriete vlasy alebo obočie rôzne farby. 

Nuž, som tu, aby som vám povedal, že môžete úplne skĺznuť dúhu bez toho, aby ste sa dopustili dúhy.

Či už to sú pulzujúce pihové pihy, psychedelické pruhy vlasov alebo morská panna / galaxie inšpirované obočím, tieto 3 živé návody sú perfektné ozdoby, ktoré dodajú do vašej vitality určitú vitalitu.

Rainbow Frecks

Dotknite sa do svojho vnútorného dieťaťa a vytiahnite tie spomienky na maľovanie tváre. Dúhové pehy sa objavili na sociálnych médiách – až potom, tvá tváre.

Krok 1: Vyrobte si svoj make-up ako obvykle, ale nezabudnite vybrať dobrý základ / prášok ako bezchybnú základňu.

Krok 2: Odstráňte farbu. Aj keď môžete použiť make-up kostýmu alebo tvár farby, Makeup umelec Claire Nobles odporúča Make Up pre niekedy očné tiene jednotlivcov. Prichádzajú v každej farbe spektra a môžu byť použité mokré pre živé farby alebo suché pre jemnejší vzhľad. Vyberte si špičkovú štetcovú make-up (podobnú tej, ktorú by ste použili s presným eyelinerom) a ponorte ju do vody, aby boli štetiny nasýtené, ale nie kvapkajúce vlhké

Krok 3: Najprv začnite najsvetlejšou farbou a vytvorte malé náhodné bodky na nosoch, lícniciach a možno aj na chrámoch na čele. Nezabudnite meniť bodky vo veľkosti, čím sa niektoré malé ako presné a iné trochu väčšie jednoducho stlačením mierne tvrdšie s kefkou. 

Prejdite cez tvár a pridajte ďalšie farby. Môžete ísť s jednou farbou, gradientom zmesi dvoch alebo troch, alebo dať celú dúhu na tvár buď v poradí alebo v konfety štýlu. 

rainbow-beauty-1j.jpeg
Fotografia Justin Schlesinger

Krok 4: Ak chcete niečo, čo je trochu viac nositeľné pre každý deň, môžete použiť translucentný prášok na korekciu farieb, aby ste nastavili vzhľad a zamaskovali všetko, čo je príliš jasné. Givenchy Beauty 4 Quad Loose Powder je obľúbenou značkou pre jej klientov make-upu.

rainbow-beauty-eyebrows.jpg
Fotografie Justin Schlesinger (

Rainbow obočie

Mermaid obočie, galaxie obočie, jednoosové obočie – bez ohľadu na to, čo sa rozhodnete nazývať, bielenie a umírajúce čelo vlasov všetky druhy bláznivých odtieňov je vec. Zatiaľ čo to vyzerá fantasticky a bude určite priniesť twist vášho štýlu, nemusí to byť druh trendu, ktorému chcete podriadiť obočie natrvalo.

Použitie očné tiene je dokonalým spôsobom, ako dočasne dosiahnuť tieto obočie. 

Krok 1: Vyplňte obočie s práškom v ľahkej blonde alebo hnedej farbe. Šľachtici vysvetľujú, že to vám pomôže dosiahnuť perfektný tvar a pôsobiť ako sklon pre svetlejšie farby, aby sa zmestili. Nezabudnite vyhnúť sa gélom alebo pastám na obočie, pretože môžu vyzdvihnúť a udržiavať príliš veľa farieb, čím vytvoria vzhľad, ktorý je prenikavý a chaotický.

Krok 2: Použite šikmý očný tieň alebo kefku na vložku, vyzdvihnite prvú a najtmavšiu farbu, ktorú plánujete použiť. Akékoľvek živé palety očných tieňov budú v poriadku, ale obzvlášť sa mi páči Urban Decay Electric pre jeho výťažok farby a prášok schopnosť miešania  Vytvorte čiaru v dolnej časti obočia, načrtnite tvar a preneste ho cez obočie.  

Krok 3: Štetku utrite a namočte ju do nasledujúcej farby v poradí, ktoré ste si vybrali. Vrste ich na obočie. Môžete to nosiť vertikálne tretím alebo polčasom, alebo cez obočie horizontálne rozdelením do sekcií (vnútorné obočie, telo čela, oblúk a chvost) 

dúha-obočie-1.jpg
Fotografia Justin Schlesinger

Krok 4: Nakoniec pomocou štetca obočia alebo cievky vyčistite obočie na mieste a súčasne zlúčte tieto rôzne farby. Ak potrebujete, môžete použiť korektor na vyčistenie okrajov. 

rainbow-braid.jpg
Fotografia Justin Schlesinger

Rainbow Hair

Rainbow vlasy môžu vyzerať fenomenálne, ale bielenie a farbenie vašich zámkov všetky tieto rôzne farby môže spôsobiť veľa škody. 

Pasta alebo vlasová krieda je ideálny spôsob, ako skĺznuť tento trend bez poškodenia vlasov – a premýva sa, kedykoľvek to chcete. 

rainbow-final.jpg
Fotografia Justin Schlesinger

Krok 1: Vytiahnite vlasy do opletení, koní alebo iného roztomilého updo.

Krok 2: Pomocou veľkého štetca alebo prstov použite kozmetickú pastu v rôznych častiach opice, špendlíka alebo iných prirodzených častí vo svojom účesu. Claire Nobles miluje paletu Make Up For Ever pre svoju živosť, najmä v tmavších farbách vlasov. 

Krok 3: Vlasy nechajte najmenej 10 minút vysušiť / usadiť sa a pridať vrstvu vlasového spreja na utesnenie vzhľadu. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

39 − 29 =

map