Ako obrys a zdôrazniť svoje nohy

Ak váš zaneprázdnený sociálny kalendár vás nebráni tomu, aby ste si v lete vďaka svojim nohám vyzdvihli a zobrali, môže tento bronzujúci trik pomôcť vašim dievčatám vyzerať trochu viac tónovane a štíhle. Po prvé, budete potrebovať bronzer alebo krycí krém, ktorý je len tieň alebo dva hlbšie ako váš tón pleti. Môžete tiež vytvoriť tak, že odškrtnete trochu svojho vlastného práškového bronzera a zmiešate ho s dolomom telového mlieka, hovorí telová make-up a opaľovanie pro Katie Quinn, ktorá pracovala na modeloch ako Adriana Lima a Behati Prinsloo. Poznámka: Ak narazíte na bazén, použite vodu odolný vzorec ako Sally Hansen’s ($ 11; target.com).

Súvisiace: Umývacie samoopaľovače pre všetky vaše dočasné ciele

Potom použite štetcovú kefku (Quinn má rád Mac 182 kefa, 53 dolárov, maccosmetics.com), naniesť krém tesne pod najširšiu časť lýtka svalov, až do päty. Pre pridané vymedzenie použite bronzer po stranách stehna rovnako. Vytváranie kontúr v týchto oblastiach vytvára tieň a nohy vyzerajú viac tónované, hovorí Quinn. Dokonalý dotyk: Prejdite značkovačom Charlotte Tilbury verzia obsahuje ľahko použiteľný rollerball aplikátor, 65 dolárov; charlottetilbury.com) alebo olej z tela (máme radi Uma Absolute Anti-Aging Body Oil, 90 dolárov, umaoils.com) po prednej strane nohy a nad vrcholmi kolena a teliat pre super sexy lesk.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

89 − = 88

map