Ako sa Magic Cream spoločnosti Charlotte Tilbury stala produktom Go-To kráľovskej redakcie pre žiarivú pleť

Je zriedkavé, že výrobok sa stáva rovnako slávnym ako ten, kto ho vytvoril, ale v kozmetickom priemysle nie je nikto podobný Charlotte Tilbury. Legendárna make-upová značka je známa ako bestsellery, ako je jej matná rúž “Pillow Talk”, Wonderglow Face Primer a paleta Filmstar Bronze & Glow, ale žiaden z nich nedosiahol rovnaký kultový status svojho masážneho krému Magic Cream (100 dolárov; Nordstrom.com). 

Milovníci osobností, tvorivých umelcov a vydavateľstiev krásy sú Tilburyho tajná omáčka vyrobená z hydratačných olejov zo šípky a kamélie, plsti kyseliny hyalurónovej a komplexu proti starnutiu peptidov, ktorý vytvára hladký, hydratovaný základ pre aplikáciu make-upu. 

SÚVISIACE: Ako Charlotte Tilbury používala módu, priateľov a veľa nadácií na vytvorenie impéria 

V skutočnosti fanúšikom obľúbená zmes je to, čo pôvodne začala svoju značku. Tilbury používala svoj domáci Magic Cream na modeloch ako Kate Moss v zákulisí na módnych prehliadkach už niekoľko rokov predtým, než rozvinula svoju líniu. “Krém skutočne dostal svoje meno, pretože som to sám mixoval a používal to v zákulisí na výhonky a ukazuje, aby sa obrátila unavená pokožka supermodeliek a celebrít,” hovorí Tilbury. “Začali ma posadnúť a vždy sa ma spýtali na môj” MAGIC “krém! Rozhodol som sa to znovu vytvoriť a zdieľať s každým a teraz je to celosvetovo obľúbený. dokonalá žiarivá základňa. “

VIDEO: mincovník: 5 vyvážene drahé výrobky na starostlivosť o pleť

 

Nie je prekvapením, že hydratačný krém bol okamžitým hitom, keď v roku 2014 pristál v USA. Podľa značky sa úplne vypredal v siedmich minútach, kedy začal v spoločnosti Bergdorf Goodman. 

Áno, to je veľa Magic Cream. Ale ako niekto, kto dodá veľkú pohár Magic Cream s obmedzenou edíciou, to je veľkosť mojej tváre, môžem potvrdiť, že hladký, žiarivý vzhľad, ktorý mi dáva koža, je tak dobrý, že má byť čarodejníctvo. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

36 − 27 =

map