Ako sa Pat McGrath stala najvplyvnejšou interpretkou make-upu na svete

Vďaka novej kozmetickej línii a obrovskému spoločensko-mediálnemu zameraniu je ikonický make-up umelca viac než kedykoľvek predtým. 

“Ahoj láska!” hovorí Pat McGrath, jej britský hlas s teplým a útulným hlasom. Nie je divu, že super supermodelky, od Kendall Jennerovej až po Naomi Campbell, ju nazývajú “matkou”. Práve sa vrátila do svojho domu v New Yorku po úlohe s dlhoročným spolupracovníkom fotografom Stevenom Meiselom. Keď sa ho pýtali, ako to šlo, trvá: “Úžasné. Úžasný deň vytvára vzhľad. “

“Vytváranie vzhľadu” je skromný spôsob, ako opísať, čo robí. Uveďte najlepšie z najlepších z každej oblasti – Madonna, Oprah Winfrey, Karl Lagerfeld, Tom Brady a McGrath by boli súčasťou tohto panteónu. Môže to znieť ako hyperbole, ale je dnes najdôležitejším a najvplyvnejším makeupovým umelcom na svete. Stella McCartney povedala, že je génius. McGrath hovorí o sebe ako o šťastnej kráse narkoman. 

poklepať McGrath's Golden Touch - Slide 3
Zdvorilosť Pat McGrath

Súvisiaci: Nový produkt krásy Pat McGrath vyzerá tak dobre ako zlato 

V každej sezóne pracuje McGrath na desiatich módnych prehliadkach – Anna Sui, Diane von Furstenberg, DKNY, Givenchy, Louis Vuitton, Maison Margiela, Prada a Tommy Hilfiger. Jej mimoriadne fiktívna Technicolor pracuje pre Dior počas éry Johna Galliana zvýšila koncepciu krásy módy.

Oblečená vo svojej čiernej farbe, od jej hlavnej pásky až po vlastné tenisky, je McGrath utišujúcou prítomnosťou v zákulisí pre dizajnérov aj modely. Keď je okolo, vedia, že kúzlo sa stane. Koža sa mení svojim dotykom (skvelo uprednostňuje prsty na kefy) a make-up je vždy moderná. Jej perfekcionizmus a pripravenosť sú legendárne. Jej armáda asistentov je známa tým, že prichádza s až 75 kusmi batožiny, ktoré sú nabité falošnými riasami značky Sephora a dúhovými pigmentovými a dokonca aj umeleckými a módnymi referenčnými knihami. 

McGrath sa tiež pokúsil v kine (pamätajte si, že Rooney Mara je punkish vizáž pre Dievča s tetovaním draka?), a potom sú tu nespočetné reklamy a vplyvné redakčné rozpätie. 

poklepať McGrath's Golden Touch - Slide 6
Zdvorilosť Pat McGrath

SÚVISIACE: Zostava zvýrazňovania Pat McGrath sa chystá zmeniť váš život 

Po rokoch poskytovania úverov svojmu brilantnosti iným podnikom – pomáhala vytvoriť kozmetické zbierky pre spoločnosť Dolce & Gabbana, Giorgio Armani a Gucci a pracovala na CoverGirl a Max Factor ako kreatívny dizajnérka Procter & Gamble – nakoniec vyhrala svoj vlastný minulý október s laboratóriami Pat McGrath Labs. Značka: “Kde sa neporiadne experimentovanie stretne so surovým pôvabom.” 

Pat McGrath Labs je skôr ako celá škála sérií starostlivo vymedzených súprav s obmedzeným počtom verzií, ktoré sa postupne vynechali a oznámili prostredníctvom Instagramu miliónovým stúpencom McGrathovi. Uvoľnenie début, zlato 001, predstavovalo koláč luxusného pigmentu, miešacej kvapaliny a špachtle. Tých 1000 súborov sa vypredalo bleskovo, rovnako ako ďalšie produkty. “Nemyslel som si, že by to odrážalo svet tak, ako to urobil,” hovorí McGrath. “Je to tak zábavné sledovať a byť súčasťou.”

S každým novým prvkom – atramentovým leskom, ružovým okom “ružovým”, lesklou zvýrazňovacou tyčikou, markerom s dvojitým koncom, mikrofínovým leskom – McGrathom odhaľuje triky svojho obchodu. Chcete vysvetliť pery inšpirované rubínovými papučami od Bella Hadidovej od poslednej prezentácie Versace? Teraz môžete s Lust 004 vo Vermillion Venom. Ako sa o jej svetelnej koži od jej sestry Gigi z jari Miu Miu? Snag Skin Fetish 003 v Nude. 

Súvisiace: Tieto osobnosti robia silný prípad pre Glitter Lip Trend 

Krása fanúšikovia sú posadnutí, ako nahliadnutie na sociálnych médiách odhaľuje. Služba YouTube je plná návodov a recenzií a McGrath je označený na nespočetných Instagrame a Snapchats, ktoré obsahujú jej produkty. Ona dokonca re-grams svoje obľúbené, od oboch aspirujúcich umelcov make-up a slávnych fanúšikov ako Kate Hudson. (Pre ešte viac McGrath, pozrite sa na jej tajné stash koncepčné video značky na Vimeo.)

Bolo to docela cesta pre toto bývalého klubového dieťaťa, ktorého slobodná matka, jamajský prisťahovalec, by odišla z drogérie do obchodného domu a hľadala perfektný základ, jej dcéru vťahovala. “Moja matka bola posadnutá make-upom,” spomína McGrath, ktorý vyrastal v Northamptone, mimo Londýna. “V tých dňoch ste nenašli nič pre tmavú pleť. Vytvorila si svoje vlastné farby. “McGrathová hovorí, že jej vášeň a vynaliezavosť jej dievčiny určite inšpirovala jej kariéru.

Napriek svojmu obrovskému úspechu trvalo, že McGrath prebral čas. “Nemohol som byť zatknutý. Spomínam si na svoju matku po mnohých rokoch a hovorím: “Si si istá, že nechcete získať skutočnú prácu?”

poklepať McGrath's Golden Touch - Slide 5
Zdvorilosť Pat McGrath

SÚVISIACE: Pat McGrath dáva svoj vlastný spin na Lip Kit

Je ťažké si predstaviť mladého pána, len na vrchole veľkosti, ktorý sa snaží získať rezervácie. Ďakujem, že sa nevzdávala. Predstavte si módny svet bez jej neuveriteľnej práce. “Nič nemôže byť jednoduché, takže len pokračujete,” hovorí. “Vždy som cítil, že to malo byť.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

9 + 1 =

map