Ako si vyrobiť rok 2019, ktorý skutočne čistite make – up kefy

Dali ste ho na zoznam novoročných rezolúcií za posledných niekoľko rokov a napriek tomu, že ste vy vedieť špinavé kozmetické štetce majú potenciál spôsobiť výpadky (okrem iných situácií s icky kožou), odložili ste ich, denne po dni. Odloženie a odklápanie stranou, profíci vám dokonca povedať, že nedanie im dobrý drhnutie ovplyvňuje spôsob, akým váš make-up platí pre vašu tvár, prerušujúci samotný účel pre existenciu nástrojov!

Takže v tomto roku to robíte ako prioritu – ale naozaj – a potrebujete nejaké rýchle triky, ktoré vám pomôžu urobiť nepríjemnú prácu. Máte šťastie, pretože sme sa dostali do pomoci (a hacky) niekoľkých umelcov pre make-up, aby sme mali všetci čistý obrysový kefák v roku 2019.

Prvým krokom je nájsť čistič kief. Zatiaľ čo niektorí umelci make-upu používajú umývacie mydlo na kefy, ktoré používajú vzorce bohaté na emolienty, ak si nie ste istí, ako to bude interagovať s vašou pokožkou, prilepte sa na výrobok určený špeciálne na dezinfekciu štetcov. Aidan Keogh, výtvarníčka pre hudobníkov Honey, pripúšťa, že doma použije šampón, ktorý používa na seba pre svoje prirodzené vlasové kefy.

Súvisiace: Táto krása stránka predáva všetko za $ 1-žiadny vtip

Jeden super populárny produkt medzi našimi profesionálmi? Kozmetika beautybleanser solidcle, z ktorej prisahajú ako umelci make-up artist Suzy Gerstein, ako aj make-up artist Neil Scibelli. “Ponechám jednu na mojom pulte, ako by som mala mydlo, a tak si pamätajte, že moje kefy rýchlo opláchnu po každej aplikácii make-upu, takže čakajú, čistí a sušia pre mňa nasledujúci deň,” hovorí Gerstein. “Vzorec získava aj tie najtvrdšie mazacie tuky a kontajner je vhodný na cestovanie, má aj malú námahu, ktorá pomáha vyčistiť najsilnejší pigment z kefiek.”

Niekoľko ďalších možností od našich profesionálov patrí Cinema Secrets Brush Cleaner, ktoré Keogh uprednostňuje a Sephora Brush Soap, obľúbený umeleckej výtvarníčky Katie Jane Hughes.

Po aplikácii mydla niekoľko profesionálov, s ktorými sme sa rozprávali, hovorili, že majú radi navlhčiť vlhké štetiny ich kefiek proti matrici na čistenie štetín Sigma Express, čo je textúrovaný povrch, ktorý pomáha odstraňovať pigmenty a nečistoty z nástrojov. Ďalšou možnosťou, podľa Scibelliho, je použiť dlaň ruky.

SÚVISIACE: Jediné kozmetické štetce, ktoré budete potrebovať v roku 2017

Jedna vec je síce istá. Aby ste štetce udržali v čo najlepšom tvare a zabránili uvoľneniu štetín. Budete chcieť opláchnuť tak, aby voda odkvapká špičkou štetín a nestane sa v spodnej časti štetca. Môžete to urobiť, podľa Hughesa, keď vytlačím štetiny a zavesím ich hore nohami na kefu, aby som vysušil.

Nie je vždy čas prejsť celým cyklom prania a sušenia, aj keď to máme. Rýchlejšia možnosť, podľa niektorých našich profesionálov, je použiť makeup utierku na odstránenie produktu od špičky kefy.

Aj keď nechcete, aby to bola vaša jediná forma čistenia, je to lepšie ako nič.

Teraz choďte a nastavte si make-up NYE … ale samozrejme nezabudnite ich umyť ďalší deň.

Ako čistiť make – up kefy

sigma Spa Express Brush Cleaning Mat
Burt's Bees Facial Cleansing Towelettes
kino Secrets Makeup Brush Cleaner
Sephora Purifying Shampoo
beautyblender beautycleanser solid

 

 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

19 − = 18

map