Ako udržať váš make-up na tvári – a nie zmätený po celej obrazovke vášho telefónu

Moja prechádzka na metro každé ráno je trochu meditative pre mňa. Nechám svoj dom cítiť čerstvo pripravený a pripravený vziať si deň. Viete, že tlmočník skutočne skrýva moje chronické tmavé kruhy a rúž, presne tam, kde to chcem – teda. nie na zuboch. Mojou ďalšou zastávkou je pekáreň na šálku kávy – malý pravidelný pohár jója s plnotučným mliekom, v prípade, že by ste boli zvedaví. 

Nakoniec zavolám moju mamičku. Mamička dievča v srdci (keď som bola dieťa, ona doslovne nemohla ma dať dole bez toho, aby som začal nekonečne nekonečať.) Používam tú dobu na to, aby som dohnala, zistila, čo má za deň a jednoducho to spraví. Ale zakaždým, keď zavesím, všimnem si niečo, čo kladie obrovskú klapku na moju krásu – moja nadácia (alebo všeobecná tvár makeup spôsobiť, kto vie, čo to je v tom bode?) Je rozmazaný po celej obrazovke môjho telefónu. 

1. Gross. 2. Nie.

Potreboval som vedieť, prečo sa to vždy deje. Je to chyba v spôsobe, akým aplikujem svoj produkt? Aplikujem príliš veľa? Mám abnormálne zlomiť môj telefón na mojej tvári, keď hovorím? Aká je dohoda? 

Šiel som na niekoľko profesionálov, aby som dostal detaily a samozrejme, aby som sa ich spýtal, ako to zabrániť tomu, aby sa znova stalo. Táto dievčina miluje svoj základ a chce, aby zostala tam, kde patrí: jej tvár. 

Podľa celebrity makeup artist Suzy Gerstein, to má čo do činenia s anatómiou bod. 

“Teplo z tela destabilizuje a roztopí make-up,” hovorí mi.Pri inej profesionálke, Kristine Cruzovej z Antonio Prieto Salon, hovorí, že to môže byť preto, že môj základ môže mať zmäkčujúce zložky, ktoré spôsobia, že sa produkt premiestni z mojej tváre. 

SÚVISIACE S NÁZVY: Adele Inšpirovaný všetci z nás, aby sme prekročili naše mačacie očné linky toto ráno

Takže ďalšie kroky?

Pre začiatok mi Suzy povedala, že by som sa mal pokúsiť použiť Bluetooth. Pravdepodobne by som taktiež mohol pripojiť svoje slúchadlá iPhone a hovoriť. 

Ďalšie tipy majú vplyv na moju skutočnú krásu rutiny. “Aplikujte menej základov na zvlhčovač a predtým, ako zavoláte niekoho, použite papierové škvrny na papier alebo – v šnurovaní – polovicu dvojvrstvového tkaniva, aby ste odstránili nadbytočný olej vo vašom make-upu, takže je menej pravdepodobné, že sa skĺzne a posunie sa von. posuňte pigment dole na kožu, aby sa tak ľahko neprenášala, “vysvetľuje. 

Pokiaľ ide o produkty, Suzy hovorí, že skúša ľahký zvlhčovač, ako je Eucerin Daily Protection Moisturizing Face Lotion ($ 10, ulta.com) a skúša matný olej na absorbciu. Zaznamenáva NARS Velvet Matte Skin Tint (44 dolárov, sephora.com), ktorá sa náhodou stane jedným z mojich favoritov. 

SÚVISIACE: Pomáhame vám nakupovať pre vaše ďalšie Vampy Rúž

Kristine navrhuje, aby sa pod základom použil základný náter, ako aj použitie bezvážkového prášku na nastavenie produktu a absorpciu olejov počas dňa. 

Určite dám všetky tieto triky skúsiť s nádejou na úplný úspech. Tie ranné volania na Ma sú dôležité. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

53 + = 54

map