Ako urobiť dymové oko v 5 jednoduchých krokoch, podľa Celebrity Makeup Artist

Smokey Eye
Getty Images

Victoria Moorhouse

Mar 08, 2018 @ 12:30 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Ak som na časovej kríze, môžete staviť peniaze na skutočnosť, že sa nepokúšam vytvoriť dymové oko. Vyznačuje sa to ako jeden z najznámejších make-up vzhľadov všetkých čias, “perfektná Satuday noc” krása voľba, ale ľahké? Toto prídavné meno mi nikdy nebolo vhodné, kým som nerozprával s osobným make-upovým umelcom Neilom Scibelliom a dostal som jeho neuveriteľne jednoduché zrútenie, ako robiť dymové oko v piatich krokoch.

Stále budete musieť dať nejakú prax, aby ste získali metódu miešania, ale tento zjednodušený výukový program mi pomohol absolvovať zvyčajné prechádzanie bieleho tieňa. Pokračujte v posúvaní, aby ste si pozreli jeho tipy a funkciu V štýle-schválené produkty, ktoré budete potrebovať na vašej strane.

VIDEO: 5 z najdrahších tvárí niekedy

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

99 − = 89

map