Ako urobiť Makeup pre vaše čiernobiele ročenky fotografie

Ak existuje jedna vec, ktorá pošle tínedžerov, ktorí jazdia na kopce, je to vyhliadka ročenky. Dokonca aj moje predošlé fotografie z vysokej školskej ročenky ma prenasledujú, väčšinou preto, že som netušila, ako sa pre nich pripraviť takým spôsobom,.

Takže s tým na mysli som sa rozhodol presne zistiť, aké produkty by ste mali používať na to, aby ste to urobili dobre, a tak vás nebudú chytiť na zvyšok vašej existencie. Dostala som sa k globálnej make-upu pre Pixi Beauty, Amanda Bell, ktorá ma poriadne vyriešila. 

SÚVISIACE: Táto rozjasňujúca liečba je v podstate magická guma pre tmavé škvrny

Prvá vec, ktorú si treba pamätať, je, že farba sa číta čierne a biele, samozrejme. Nosenie tieňa, ktoré zdôrazňuje farbu vašich očí, naozaj nezáleží. Amanda tiež hovorí, že vaša tradičná kontúra a zvýraznenie sa nebude čítať rovnako ako vo farbe. “Udržujte zvýrazňovanie a sochárstvo na minimum, pretože vďaka čiernej a bielej fotografii sa odtiene tónu pleti stratí, takže váš tieň pre váš kontúr bude vyzerať oveľa viac tieňovej. je zosilňovač pod očami, aby ste sa uistili, že vaše temné tiene nie sú zosilnené, “hovorí. 

Ďalšie pravidlo? Nepoužívajte nič s príliš veľkým množstvom oxidu titaničitého, pretože vzplanutia. “Aj keď nepoužívate blesk, ak máte vo svojich produktoch príliš veľa oxidu titaničitého, existuje potenciál vyzerať veľmi šetrne,” hovorí Bell. Korektor pod očami, ako Pixi Correction Concentrate ($ 12; target.com), ktorý je broskyňou, vás bude vyzerať svieži a bez námahy. 

SÚVISIACE: Našiel som najviac Dreamiest hydratačný krém pre vaše make-up

Tiež ročné obrázky nie sú časom na prelomenie lesku a iskru. “Čokoľvek s množstvom lesklých pigmentov sa bude čítať” bez “farby, namiesto toho je lepšie vrstviť farbu pery, čo je o niečo silnejšie, aby získala rozmer,” hovorí. 

Červené pery nemusia byť logickým krokom, ale zrejme je to starý hollywoodsky trik, ktorý sa ukradol. Nič moc bobule, ale klasický modrý-tonizovaný červený ret bude vyzerať takmer prirodzené v čiernej a bielej fotografii. teraz, že je divoký.

Ďalšie tipy zahŕňajú výber krémových formulácií, pretože sú ľahšie vrstvené a potom dotyk prášku. A ak používate prášok, uistite sa, že je stále trochu teplejšie ako váš prirodzený tón pleti alebo úplne priesvitný. Ak chcete obrysovať, nechajte ho matný a prejdite aj na matné zvýraznenie. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 80 = 87

map