Ako získať Adele Cat-Eyes

Ahoj. To som ja, V štýleJe riaditeľka krásy. Zaujímalo by ma, či chcete získať tipy od make-upového šéfkuchaára Michael Ashton, globálneho umelca veľvyslanca Marc Jacobs Beauty a génius za úžasnými mačacími očami od Adele. Áno? To je perfektné, pretože Ashton zdieľa jeho tipy, techniky a obľúbené nástroje, aby získal tento klasický vzhľad.

Adele Eyeliner - EMBED 2
John Shearer / WireImage

Začnime s očividným: zvládnutie okrúhleho očné linky trénuje, takže možno nasleduje spolu s týmito krokmi na ospalé nedeľné popoludnie, keď nemáte žiadne plány a niekoľko vatových tampónov nasiaknutých v makeup remover na pripravenom mieste. Teraz predtým, ako vyzdvihnite pero, Ashton navrhuje, aby ste najskôr nastavili svoj tieň. “Zistil som, že očný tieň pomáha vytvoriť rovnomernejšiu štruktúru na viečkach, čo znamená, že získate ostrejšiu povrchovú úpravu očného viečka.” Pokúste sa navrhnúť zmes jemných, trblietavých neutrálnych látok (premýšľajte o šampanskom a ružovom zlatom) nad viečkami a koncentrovať tmavšie odtiene pozdĺž línie biča a rozptýlenie nahor.

SOUVISLOSTI: Spýtal sa a odpovedal: Mal by ste najprv použiť očné linky alebo očné tiene?

Pokiaľ ide o aplikáciu očné linky, niektorí odborníci naznačujú, že na viečkach držíte kúsok pásky, aby ste vedeli špičku pera k symetrickým výsledkom. Ak ísť s voľným rukami, Ashton navrhuje používať super jemnú podšívku (ako Marc Jacobs Beauty Fineliner Ultra-Skinny Gél Eye Crayon, $ 24, marcjacobsbeauty.com) na dosiahnutie detailnej presnosti pri skicovaní požadovaného tvaru. Vezmite pero a zasuňte špičku do koreňov rias vo vnútornom rohu oka. Pomaly kĺzajte bod nad hornými riasami (môžete to urobiť v jednom dlhom zásahu alebo v malých pomlčkach, podľa toho, čo je najpohodlnejšie). “Postupne budovať hrúbku,” hovorí. Prestaňte sledovať svoju prácu a pomaly zväčšujte líniu s každým prechodom.

Adele Eyeliner - EMBED 1
Zdvorilosť

Teraz tajomstvo tvaru vyzerá ostré a grafické – a tiež zabezpečte, aby zostalo tam, kde ste ho umiestnili: Použite špičkovú vodotesnú vložku (ako Marc Jacobs Beauty Magic Marc’er vodotesné tekuté očné linky, 30 dolárov, sephora.com) pracovať “,” zintenzívňovanie a zdokonaľovanie linky “, hovorí Ashton. “Dokončite tým, že vysuňte koniec vložky do perfektného zúženého bodu.”

VIDEO: 7 Celebrity, ktoré skĺzli mačacie oko

Ak ste práve vykonali túto prácu v rámci prípravy na veľkú noc, poďme si poistiť: Vezmite mäkkú kefku na očné tiene a ponorte ju do priesvitného prášku. Spustite mierne kefu nad vložkou (cez hornú a dolnú čiaru). Počkajte minútu a potom použite čistú kefu, aby ste prašili nadbytočný prášok. Tým sa udržia vaša vložka neustupuje po tvárach. Ste vítaní!

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 32 = 38

map