Aký je rozdiel medzi Nadáciou HD a Pravidelnou nadáciou?

Nadstavba z tradičnej nadácie na HD vzorec sa dá prirovnať k momentu, kedy ste museli upgradovať vašu televíziu z obdobia 90. rokov na plochý displej s vysokým rozlíšením – nevedeli ste, že potrebujete obchodovať so starým modelom, ale akonáhle ste nemôžete si predstaviť život bez nej. Mnohé kozmetické výrobky tvrdia, že majú HD povrchovú úpravu, ale to, čo skutočne robí vysoko definitívny vzorec, je jedinečný spôsob, ako sú pigmenty potiahnuté a ako sa objavujú pod najrozšírenejšími objektívmi fotoaparátu. “Kamery Ultra HD majú v porovnaní so štandardným rozlíšením štvornásobný počet pixelov, čo znamená, že fotograf a kameramani majú oveľa viac možností, pokiaľ ide o úpravu a rozširovanie obrázkov s väčšou jasnosťou a sýtosťou farieb, ale kvôli tomu môžete pozri textúru a farbu na koži vo zväčšenej mierke, “vysvetľuje Nicholas Lujan, pro a mediálny pedagóg pre Make Up For Ever. “Zatiaľ čo tradičné základy môžu vyzerať ako maska ​​alebo ťažké, ultra HD základy napodobňujú vzhľad pokožky a sú menej detekovateľné na fotoaparáte a môžu pomôcť dokonalej tóne a textúre pokožky, dokonca aj pri minimálnom produkte.” Produkt je potom testovaný v super hi-def fotoaparátoch, aby zistil, či si zachová svoje sľuby.

SÚVISIACE: Dávame 5 základov testu Selfie, takže nemusíte

Make Up For Ever Formula (43 $; sephora.com) používa najmä tie najmenšie guľôčkové pigmentové častice, ktoré dodávajú hladkú, pokožku podobnú povrchovú úpravu a boli potiahnuté tak, aby bola farba stabilná – čo znamená, že nebudete riskovať s oranžovým, oxidovaným odtieňom. Strana hyalurónových guľôčok sa zmieša so základmi zaistite, aby vaša pleť zostala hydratovaná, takže nebudete musieť agresívne hromadiť zvlhčovač vopred. Určite by ste nemali preskočiť pleťovú vodu, ale Lujan odporúča používať o niečo menej, než by ste s tradičným základom, a zvážte párovanie s HD základným náterom a nastavením prášku na filtrovanie pórov a udržanie jednotného sortimentu produktov. “Začnite tým, že použijete základy na oblasti, ktoré potrebujú najviac pokrytia, typicky stred tváre,” odporúča Lujan. “V týchto oblastiach použite poklepávací alebo tlmiaci pohyb, aby ste vytvorili pokrytie, potom natiahnite alebo vyrovnajte svoj základ mimo oblasť smerom k okrajom tváre.”

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 8 = 2

map