All-Pink-Everything Makeup je najlepší zimný trend v kráse

TK
Matthias Nareyek / Getty Images pre spoločnosť Schwarzkopf; Amanda Edwards / WireImage

Victoria Moorhouse

24. novembra 2017 @ 14.15 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Pestovanie sa nudí s vampy pery a uhlie dymové oči? Hollywood má riešenie pre vašu zimnú make-up. Zatiaľ čo temnejšie, bohatšie farby bývajú oslavované v chladnejších mesiacoch, umelci a vplyvcovia z Rita Ora na Emma Stone zostávajú pekne v ružovej farbe. A ani sa nedotýkajú len ružového tieňa pre svoju rúž. Všetko-ružové – všetko je trendové a používajú farbu na vytvorenie monochromatického vzhľadu očí, tváre a pery, ktoré sú jemné, tekuté, neuveriteľne jednoduché kopírovať a pracujú pre každú dovolenku.

“Milujem jemné ružové, že sme videli trend, pretože pomáha zmäkčiť celý vzhľad make-upu a môže byť nosený všetkými tónmi kože,” hovorí redakčný umelec Neil Scibelli. “Vzhľadom k tomu, že ružové sú teplé tóny, môžu okamžite zahriať svoj zimný vzhľad a takisto dodať elegantnej iskre vášmu make-upu. Niektoré ružové môžu mať kovové vlastnosti, ktoré sú tiež sviatočné pre sviatky.”

Najdôležitejšou súčasťou tohto trendu? Zvoľte správny odtieň tónu pleti. “Pinks bude určite nosiť odlišne v rôznych tónoch kože, takže ak ste na farebnej strane svetla, skúste ísť na svetlé ružové a baby ružové,” navrhuje Scibelli. “Pri stredných tónoch pokožky sa pokúste nájsť broskyňovú ružovú farbu – naozaj to bude pochváliť akýkoľvek tanový alebo olivový tón pleti.Pre hlbšie tóny pleti pokúste sa vydať ružovo-ružové alebo dokonca ružové s oranžovým podtónom. pokožku, ale tiež zabrániť tomu, aby sa ružová objavovala ako krieda alebo šedá. “

Udržujte ho v monochromatickej farbe alebo hrajte s hĺbkou farieb na každom zariadení – táto voľba je na vás. Pokračujte v posúvaní a uvidíte, ako niektoré z vašich obľúbených osobností robia prácu teraz spolu s V štýle-schválené návrhy produktov.

VIDEO: 6 najlepších liekov nájde menej ako 15 dolárov

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

48 − 39 =

map