Anastasia Nová paleta očných tieňov vyznamenáva mi, ty a ich 14,2 miliónov nasledovníkov

Práve sme videli skutočné farby vo vnútri palety, ale už si predstavujeme nespočetné množstvo farebných kombinácií, ktoré budeme nosiť denne, keď druhá paleta Anastasie Beverly Hillsovej klesne.

Dobre, technicky je to ich tretina a môžete si vytvoriť vlastnú paletu s dvojitými očami od značky, ale aby ste boli spravodliví, táto prestížna paleta s Mario Dedivanovičom (make-up artistka Kim K, NBD) bola limitovaná edícia a vypredaná takmer rýchlo ako KKW Contour Sticks. Napriek tomu, že Anastasia pripravujúca sa paleta Subkultúry bude pravdepodobne lietať z polic s podobnou rýchlosťou, môžeme aspoň byť istí, že bude súčasťou permanentnej zostavy, ak nám to po prvýkrát vynecháme. 

SUBKULTÚRA – 25. júl #abhsubculture

Príspevok zdieľaný spoločnosťou Anastasia Beverly Hills (@anastasiabeverlyhills)

Paleta, ktorá obsahuje zdravú rovnováhu neutrálnych a odvážnych tónov, bola prácou zakladateľky lásky Anastasie Soare a jej dcéra Norvina Claudia sa pustili do spoločnej pozície, ktorá sa vzdávala poctu svojim masívnym online fanúšikom. Pretože je to pravda – pravdepodobne 98% čiernych ceruziek, zvýrazňovačov a obrysových súprav, ktoré milujú náš kanál Instagram, sú Anastasia. Dokonca aj keď hovoríme o karikatúre (a teraz Broadwayovej) hudobnej hudbe veľmi voľne založenej na príbehu Anastázie Romanovovej, zisťujeme, že sme titul vyslovili rovnakým spôsobom, ako sa vyslovujeme o značke. Technológia mení spôsob, akým žijeme, správne? 

VIDEO: Ako kontúrovat svoje oči pomocou očné tiene

Súvisiace: Toto je najviac podhodnotený materiál obočia, podľa Anastasie Soare

“To všetko začalo tu!” ABH sa rozdelila na make-up (po druhý raz v histórii našej spoločnosti) na Instagram, čo sociálne médiá pre našu značku a ostatné podobne spájajú s našou makeupovou rodinou, “napísal Soare na Instagram, zodpovedajúcim spôsobom. “V auguste 2012, kedy táto stránka začala, bola táto stránka základnou pre našu Subkultúru, kde milovníci make-upu sa zjednotili a stále robia.” Subkultúra je druhou paletou kolekcie ABH vytvorenej s rodinou Insta.

Zbaliť paletu od 25. júla na adrese anastasiabeverlyhills.com. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

44 − = 37

map