Angela Simmons zdieľa všetky očarujúce detaily o začatí debutovej rúžovej línie

Vyrastajúc v centre pozornosti, nie je divu, že Angela Simmonsová vie, ako by mala vyzerať nádherne vo všetkých situáciách. A 29-ročná dcéra Jozefa Simmonsa (aka Rev. Run) je pripravená vybudovať kráľovskú ríšu založenú na týchto vedomostiach s práve spustenou rúžovou líniou hodnou jej podnikateľského dedičstva. Posadili sme sa s podnikateľkou, aby sme počuli o jej inovatívnom Lip A.R.T. zhromažďovať a učiť sa presne, ako to urobiť vlastné.

“Keď sa mi ozvalo ruka, rúk je jedným z mojich hlavných motívov, a tak som si myslel, že by bolo dôležité mať nejaké farby, ktoré by som mohol zdieľať so všetkými ostatnými a že naozaj mám rada na sebe,” povedal Simmons vízia za jej kolekciou 4-dielna séria odtieňov na pery. Výsledok: dve perfektné červené odtiene, klasické nahé a odvážne kovové – každý navrhnutý tak, aby bol lahodný pre všetky tóny pleti. “Červená rúž sa cíti dobre. Je to posilňujúca farba pre ženy. Akt je tiež jednoduchá, go-to farba. Bude to vyzerať dobre s tým, čo máš na sebe, “vysvetlila dobre upravené farebné možnosti. Pokiaľ ide o zlatý metalický povrch, Simmons odporúča urobiť z neho výstižný nádych: “Držte [oblečenie] jednoduché, ak robíte kovový ret. Všetci černosi nikdy neublížia. “

všetko Rights Reserved
Allen Cooley

Simmons očakáva zákazníka Lip A.R.T ako niekoho ambiciózneho ako sám. “Osoba, ktorá nosí Lip A.R.T. je pracovná dievčina. Je podnikateľkou, “povedala. “Chcem, aby ženy vo svojom veku, mladšie a staršie, sa cítili dobre a posilnili, keď nosia moju zbierku.”

SÚVISIACE: Táto aplikácia umožňuje rozjímať zvuk hlasu Russella Simmonsa

Angela Simmons Lip Campaign 2
Zdvorilosť

Nakúpte veganom vyrobené rúrky teraz za 14 dolárov každý výlučne v theglamatory.com, alebo, ak sa môžete držať až do decembra, zacvaknite si sviatočný darčekový set so všetkými štyrmi odtieňmi. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

88 − = 79

map