Ashley Graham Kim Kardashian Moment vám urobí dvojitý Take

Ak budete nasledovať udalosti supermodelky Ashley Grahamovej, viete, že bola zaneprázdnená filmovaním novej sezóny vylepšenej Americký ďalší najlepší model, zavádzame nás do novej generácie show Tyra (a smimovanie), ktorá bola taká veľká. A našťastie vyslala na Instagram množstvo zákulisí. Netreba dodávať, že prehliadka je už na našej stránke povinného sledovania, pretože Graham experimentuje veľa s jej vzhľadom. A dobre, milujeme dobrú scénu. Prineste moment Anny Hathawayovej Denníky princeznej a mohli by sme pokračovať celé dni. 

Posledná znova prichádza so zdvorilosťou účtu Graham Instagram a nemôžeme poprieť, že sme na prvý pohľad trochu zmätení. V okamihu, keď sme videli jej fotografiu, nemohli sme pomôcť, ale premýšľali o tom, ako veľmi vyzerala ako Kim Kardashian.

V nej model športové elegantné, rovné vlasy a super sexy béžové šaty, ktoré Kardashian urobil trochu jej ochrannú známku. Tu je Graham (povedali sme, aký je HOT?):

SÚVISIACE: Ashley Graham má niečo povedať o svojom tele

����

Fotografie zverejnená spoločnosťou. (@ Theashleygraham)

A tu je Kim K:

Paparazzi fotky neklamajú mojim priateľom! Je späť! # # Makeupbyariel��

Fotografie, ktorú poslal Ariel Tejada (@makeupbyariel)

Je to len my, alebo vidíte to taky? Poďme to len vyhnúť tam, že Kim aj Ashley vyzerajú ohromujúci. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

52 + = 61

map