Barevné minimálne prázdninové krásy, keď všetko, čo skutočne robíte, sedí na gauči vašich rodičov

minimálna Makeup - Lead
Alamy

Victoria Moorhouse

25. december 2016 @ 8:45 hod
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Nie som tu na to, aby som sa rozprávala o sprievodcovi krásy. Som do updos, vlasové doplnky, lesklé pery a lesk všeobecne. Ale ja mať byť úplne úprimný. Okrem niekoľkých priemyselných večierkov a stretnutí, ktoré mám so svojimi priateľmi, ktoré budú doslova pozostávať z neobmedzenej sangrie a špagiet, je moja rekreačná make-up hra pomerne skromná. V skutočnosti som sotva nosiť čokoľvek vôbec. 

Aby som to úplne vysvetlil, moje plány na dovolenku väčšinu času pozostávajú z havárie na gauči rodičov, pitia kávy a zachytenia každej show, ktorá sa mi páči na kábli. Nemám to v mojom byte, takže zábava je najvyššou prioritou, keď som späť v rodnom meste. Mohlo by ísť o to, aby si oblečiete cvičenie a chodíte na bežku, ale potom zvyčajne skončím s mojím sestrom, chatovať s mojou matkou alebo leňošením s hromadou januárových magií. 

SÚVISIACE: Ľudia ošetrujú svoje tŕne s tetovaním

A pre tie menovania, nemám glam. Ale to neznamená, že moja tvár je úplne prázdna. Rád by som robilo minimálne množstvo výrobkov, ktoré sú ľahké, ľahko použiteľné a budem cítiť svieži a živý. V podstate chcem vyzerať slušne v tých kandidátoch, ktoré viem, že môj Pop-Pop bude brať so svojím digitálnym fotoaparátom. Oh, Pops…

A to všetko začína starostlivosťou o pleť. Zatiaľ čo moje palety nemusia robiť môj kufor, môj hydratačný krém má lístok prvej triedy. 

“Počas sviatkov je naša pleť zvyčajne na sušičke (a / alebo v prechode) a je najlepšie zabezpečiť, aby vaša pleť bola vyvážená a hydratovaná,” ​​hovorí make-up artist Neil Scibelli, ktorý navrhuje kožné tonikum alebo esencie, ktoré pomôžu pleť drží vlhkosť. 

SÚVISIACE S DÁRE: Genius Day Creams, ktoré opravia Vašu pokožku hydratačné Probs

Zatiaľ čo viem, čo som vždy balil, chcel som dostať Neilovu radu o tom, čo ešte bude používať na vytvorenie minimálneho vzhľadu. 

Pokiaľ ide o farebnú kozmetiku, povedal mi, aby som sa sústredil na pridanie žiarivosti k pokožke s tónovaným zvlhčovacím prostriedkom alebo čistým základom. Medzi nimi odporúča kozmetické krémy The Cure Sheer Cream ($ 185, bloomingdales.com) a Bioxide Blemish Balm ($ 74, bioxidea.com), zatiaľ čo naozaj milujem Chantecaille’s Just Skin Tint ($ 72, nordstrom.com).

Scibelli tiež odporúča krémovú ružovú alebo takú, ktorá sa zdvojnásobuje ako odtieň peria, aby vaša pokožka “vznášala z vnútra”. Kým som klepol na niektorý zvýrazňovač a korektor, Scibelli hovorí všetko, čo naozaj potrebujete dokončiť vzhľad je nejaká riasenka.

Zostávajúc taktiež svoje súpravy na pery? Ukladanie priestoru pre váš notebook, aby ste mohli uniknúť do ďalekého rohu domu a pozerať sa na Netflix, ale stále chcete niečo niečo – niečo na tvári? Tu je niekoľko návrhov na balenie. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 29 = 31

map