Bella Hadid je nová tvár makeupu Dior

Roku 2016 sa pre Bellu Hadida ukazuje ako úžasný rok a stále sa zlepšuje. Model, ktorý chodil za značkami ako Chanel a Givenchy, sa v módnom svete stal trochu pravidelným, ktorý sa tiež objavuje na obálkach niektorých najväčších časopisov. Chýba jedna vec z jej už pôsobivého resumé – kozmetická kampaň. Alebo aspoň chýbalo dodnes. Musíme však povedať, že sme to vedeli mal byť na ceste. 

SÚVISIACE: Bella Hadid chodil po Červenom koberci Športovať koni vašich snov

Obrovské gratulácie sú pre Hadida, pretože sa práve stala novým veľvyslancom a tvárou Dior makeupu. Značka odišla do Instagramu, aby ohlásila veľké správy a zdieľala úžasnú fotografiu modelu zákulisia na kolekcii Diorových plavieb, ktorá sa dnes koná v meste Blenheim Palace v Anglicku.

V rámci svojej novej úlohy sa Hadid objaví v reklamných kampaniach a webových videách spolu s kozmickým režisérom dizajnérskeho filmu Diorom Peterom Phillipsom.

S tvárou, ktorá je bezchybná, sme si istí, že ju vybrala ako nepríjemná pre značku. Zoberie ju po svojej veľkej sis, Gigi, ktorá zaznamenala pôsobivú dohodu Maybelline. Talent je vo fam! 

SÚVISIACE: Disney Mani Bella Hadid má liečbu Snapchat

Žijte zo zákulisia. Dom Dior s potešením oznamuje, že @bellahadid je teraz veľvyslanec domu makeupu! Zostaňte naladení na ďalšie…

Fotografie zverejnená spoločnosťou Dior Makeup (@ diormakeup)

A tak nadšený, že som ohlásený, že som nový veľvyslanec a tvár pre @DiorMakeup !!! Aký sen sa splní. Nemôžem čakať na výstavu dnes v Blenheim Palace ❤️ @ dior #happiness #cruise

Fotografie, ktorú vyslal Bella Hadid (@bellahadid)

Obloha je limit pre Bellu Hadid

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

74 − 70 =

map