Beyonce už objavil váš nový obľúbený odtieň Rúž

Začiatkom tohto týždňa sa internet kolektívne stratil, keď sa objavila fotografia Beyonce, ktorú prijal Jay Z. Fotografia bola vrcholom #instagramhusband cieľov. Povzdych, keby sme museli spočítať, koľkokrát naši kamaráti odmietli vziať len jeden obrázok z nás.

Dobre v noci, Beyonce zdieľa niekoľko ostatné rodinné fotografie z jej doby v Európe pre európsku etapu jej turné Formation na jej Instagram a očakáva sa, že je úžasné. Bey naozaj nevie, ako urobiť zlý IG pic, koniec koncov.

Do našej krmivy sa objavilo deväť kníh, počínajúc fotografom s ňou a Jayom Z na terase s Eiffelovou vežou v pozadí a končiac s jednou z ohnivých červeno-oranžových pútaviek Beyonce.

SÚVISIACE: Nechajte Beyonce vrátiť korunu

Fotografie zverejnená spoločnosťou Beyoncé (@beyonce)

Beyonce je obrázok rúžu bezodkladne zachytil naše oko a považujeme presný odtieň za veľmi dôležitý životný úkon. 

 #look skutočne robí tri vystúpenia, z ktorých jedna je v absolútne rozkošnej fotografii s modrým Ivy, ktorý vo vlasoch kráľovnej Bey prináša modrý luk. K dispozícii je aj montáž videa Beyonce a Blue Ivy v zodpovedajúcich šatách – moment matky a dcéry, ktorý vás prinúti skačiť. 

Brb, hľadá nejakú rúž a mäta zelené kvetinové šaty.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 2 = 3

map