Brazílske manikúry sú najsmutnejšie spôsob, ako maľovať svoje nechty

Viac často ako ne, manikúra v domácnosti znamená skončiť s lakovaním nechtov všade, ale na vašich vlastných nechtoch. Zvyčajne to považujeme za zlyhanie poľskej, ale ak dostanete brazílsku manikúru, práca s chaotickými farbami je v skutočnosti znakom manikúry dobre.

Táto prax je neoddeliteľnou súčasťou toho, ako profesionáli v Brazílii namaľujú nechty svojich klientov. Okolitá koža okolo nechtov je zámerne potiahnutá čírym základným náterom a potom zvoleným leskom, po ktorom nasleduje odstránenie prebytočného lesku pomocou tyčinky z oranžového dreva a bavlny s nasiaknutím acetónom. Tento náhodný spôsob lakovania sa vykonáva tak, že sedí pod kožnicami a vytvára dlhodobejšiu mani, “vysvetľuje Fernanda Lacerda, majiteľka salónu Maria Bonita, brazílsky klenot v N.Y.C. Tiež eliminuje tenký prameň nechtov, ktorý je zvyčajne ponechaný bez farby pri manikúre vo vašom susedstve nechtového salónu, ktorý sa len zväčšuje, keď vyrastie vaša manikúra.

brazílsky Manicure Embed
S láskavým dovolením salónu Maria Bonita.

SÚVISIACE: Najlepšie neutrálne laky na nechty, aby boli ploché pre všetky tóny pleti

Ďalším krokom, ktorý robí túto manikúru jedinečnou, je spôsob ošetrenia kožičiek. Rovnako ako neslávny spôsob odstránenia chĺpkov v krajine, všetko prichádza. Odstránenie vonkajšej vrstvy pokožky je často považované za kontroverzné, pretože táto extra pokožka existuje, aby sa zabránilo vniknutiu baktérií do nechtov. “Ak odstránite záplaty na nechty, riskujete, že baktérie pod kožou a do matrixu nechtov môžu viesť k možnému zápalu a infekcii,” hovorí spoluzakladateľ TenOverTen Nadine Abramcyk.

Ak získate brazílsku manikúru, Lacerda odporúča najprv urobiť váš výskum a uistiť sa, že salón, ktorý sa chystáte na stretnutie, má technikov v ich tíme, ktorí sú majstri technikou. Kto vedel, že tvoja nepohodlná manikúra je vlastne cesta k dlhotrvajúcim mani? Tu už nie je prekliatie po ďalšom uličnom maľovaní. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

12 − = 9

map