Budete chcieť vyskúšať novú nadáciu spoločnosti BeautyBlender pre samotné balenie

Až doteraz mala spoločnosť BeautyBlender jedno meno a jednu vec: ružové, vajcovité make-upové huby, ktoré pomáhajú vytvoriť bezchybnú základovú základňu bez pruhov. Po zhromaždení kultového sledovania celebrít make-up umelcov a editorov krásy, a predávať viac ako 40 miliónov hubiek, značka je konečne čím sa rozširuje do make-upu, začína s produktom, ktorý, samozrejme, má veľký zmysel: Nadácia. 

Rovnako ako názov napovedá, BeautyBlender je Bounce Liquid Whip Long-Wear nadácie je full-pokrytie nadácie navrhnuté tak, aby sa perfektne zhoda pre vašu hubu. Vzorec je dodávaný v 32 odtieňoch – je to impozantné číslo, ale je tiež potrebné poznamenať, že nový produkt odtieňový rozsah zahŕňa oveľa viac svetlých odtieňov ako tmavé. V štýle oslovila spoločnosť BeautyBlender a vyjadrila sa k tomu, či sa rozsah sfarbenia bude rozširovať, aby zahŕňal viac tmavých tónov, ale v čase publikovania sa nepočul..

Okrem dostupných odtieňov je samotný vzorec docela pôsobivý. Ľahký, šľahaný, staviteľný podklad kĺže po koži a ľahko sa zmieša, a na tvárach sa to nepokojilo. Produkt sa usuší až do matnej povrchovej úpravy – pre tých, ktorí práve začínajú svoju krásu, predstavte si úplne matný, ťažký základ a radiantný, rosný základ, ktorý má dieťa: dáva vám dostatok pokrytia, ale zanecháva jemnú žiara. 

krása Blender
Zdvorilosť

SÚVISIACE: Ako používať Makeup Sponge to Apply Foundation

VIDEO: 6 produktov krásy pod 12 dolárov, ktoré by ste mali kúpiť od drogérie

Hoci samotný vzorec robí tento výrobok konkurencieschopným, obal stojí za to spomenúť. Nadácia prichádza do niečoho, čo je presnejšie opísané ako prípad ako fľaša: Keď držíte fľašu pod uhlom 45 stupňov, základ sa dávkuje do špeciálnej nádrže na boku puzdra. To poskytuje povrch pre miešanie alebo miešanie s vašim BeautyBlender, alebo akýkoľvek iný nástroj, ktorý použijete na aplikáciu nadácie. Jedinou nevýhodou tu je, že musíte vyčistiť tento povrch make-upom utrite predtým, ako ho hodíte do tašky na make-up. 

Stlačil som trikrát tlačidlo, aby som prepustil produkt do nádrže, ale naozaj som potreboval len dve čerpadlá – trochu ide veľmi dlho. Som namočil svoju špongiu do výrobku a odrazil som ju po celej pokožke pre čistý, rovnomerný povrch, ktorý by som mal pridať len trvalo dve minúty na vytvorenie. 

Stojí to za 40 dolárov? Rozhodne. Moja koža vyzerala rovnomerne, hladká a žiarivá a konzistencia nadácie sa dala ľahko vymyť z mojich hubiek. 

SPOJENÉ: Najlepšia nadácia a krytie produktov z roku 2018

Zanechám všetky moje pleťové výrobky tak, ako som opustil svoje make-up kefy? Pravdepodobne nie. Daj mi ten istý presný vzorec s SPF 30, ale môže to byť iný príbeh. 

BeautyBlender Bounce Liquid Whip Long-Wear nadácia oficiálne začína na Sephora.com 24. júla a robí jeho in-store, celoštátny debut 10. augusta. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

57 + = 59

map