Buzz za kampaňou včiel New Burtovej kampane Lea Michele

Lea Michele a Burtove včely chcú, aby ste si predstavili svet bez včiel so spustením kampane _our’s _ees Bring Back the Bees. (Značka dokonca odstránila b od svojho mena, aby pomohla zdôrazniť dôležitosť príčiny, dostať ju ?!) Scream Queens herečka chce spolupracovať s ikonou prírodných krás, aby uvedomila otázku, o ktorej sa domnieva, že je životne dôležité: zachrániť vyčerpávajúcu populáciu včiel.

Micheleova vlastná vášeň pre jedlo a varenie a prekvapujúce spojenie, ktoré včely majú s jedlom, ktoré jeme, je jedným z mnohých dôvodov, prečo sa cíti byť spojená s kampaňou a jej príčinou: “Nemal som tušenie, že včely opeľujú jednu tretinu potraviny, ktoré jeme, a s nimi miznú tak znepokojujúcou mierou, ako vážne to ovplyvňuje potraviny, ktoré jeme, a naše životné prostredie. Je to naozaj strašidelné a ničivé, takže sa snažím využiť túto príležitosť na vzdelávanie ďalších ľudí, ktorí si nebudú takí vedomí toho, koľko by nás to mohlo ovplyvniť, “povedala V štýle.

SÚVISIACE: Tu je to, čo je Buzzworthy o partnerstvo Lea Michele s Burtovými včelami

Existujú dva spôsoby, ako môžete pomôcť udržať populáciu včiel bzučiacich. Od dnešného dňa do 30. júna darujú Burtove včely tisíc semien divokých kvetov, ktoré pomôžu poskytnúť zdrojom potravy pre včely a iné opeľovače pri každom nákupe svojich limitovaných edícií ery’s Lip Balms, ktoré sú k dispozícii v troch príchutiach, ktoré by neexistovali bez pomoci opeľovače: divoká čerešňa, kokos a hruška a ružový grapefruit (každý $ 3, burtsbees.com), alebo ak píšete alebo gram pomocou hashtag #BringBackTheBees.

Herečka hovorí, že vrstvu ružového grapefruitového balzamu nad a pod rúžmi, a drží ju na ňom 24 hodín denne, 7 dní v týždni, snažia sa jesť “pretože to vonia tak chutné.” Michele pridal aj niekoľko ďalších prírodných produktov do svojej zostavy. miluje používanie Burtových včiel čistiacich olejov pre tváre ($ 16, burtsbees.com) a Burt’s Bees Facial Cleansing Towelettes ($ 6, burtsbees.com), aby jemne odstránili ťažké make-up, keď filmuje on-set. “Všetci mi hovoria, “Povedal Michele V štýle o svojej preferencii pre prírodné produkty. “Myslím, že má veľa čo do činenia s produktmi, ktoré používate, a ako sa staráte o seba.”

SÚVISIACE: Je naozaj taká vec ako čistiaci prostriedok pre všetky typy pleti?

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

55 + = 56

map