Cara Delevingne debutuje na tetovanie slona

Odpočítavame dni až do nového Suicide Squad filmy narazí do divadiel – kedy ste naposledy videli, že film je rovnaký ako tenhle film? Naozaj, Cara Delevingne, Margot Robbie, a Jared Leto zdieľa obrazovku ?! To je hviezda hbitý film. 

Cara Delevingne obzvlášť bude mať vždy v našom srdci osobitné miesto, ktoré nás inšpiruje, aby sme mali lepšie obočie – a viete, že vzbudzuje svetovú obludu na čelo a potenciálne ovplyvňuje značky a vytvára toľko produktov všetkých hviezd, ako je to možné.

Ale okrem obočia a skutočnosti, že hrá v celovečernom seriáli, Cara robí niekoľko titulkov major krása sa pohybuje. 

Ďakujem za ✂️ @ mararoszak, aby si vyčerpal @mollyrstern oblečenie @ dsquared2 @robzangardi @ marielwashere

Fotografie vyslaná Cara Delevingne (@caradelevingne) na

Ako už viete, včera Cara Delevingne zdieľa fotografiu jej Instagram s novou dĺžkou ramien “od celebrity kadeřníka Mara Roszak (ktorý tiež spolupracoval s Cara Suicide Squad costar Margot Robbie). Rez nie je jedinou hlavnou zmenou, ktorú Cara debutovala…

Súvisiace články: Paríž Jackson získal nové tetovanie?

Herečka tiež zdieľal obrázok nové slonové tetovanie na jej predlaktie, vytvorené surrealisticky talentovaným tetovaním umelcom Doktor Woo. Toto je ten muž, ktorý si na zadnej strane krku Ariel Winterovej napustil tigra. Je jasné, že má určité zručnosti, pokiaľ ide o vytváranie tetovania zvierat. 

Bol som Wooed @_dr_woo_

Fotografie vyslaná Cara Delevingne (@caradelevingne) na

SPOJENÉ: Shawn Mendes práve získal svoje prvé tetovanie

Cara má na prst tetovanie leva, takže možno jej pomaly prevádza cestu cez zvieracie kráľovstvo, ktoré celkom čestne znie ako najlepší nápad, aký sme kedy počuli. ona je Leo, ktorý by mohol byť dôvod, prečo sa rozhodla, že Lion bude reprezentovať jej astrologické znamenie. Ale slon? Budeme musieť počkať na presné detaily. 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

60 + = 68

map