Charlize Theron hovorí o emparizácii žien, kráse katastrof a produkte, ktorá nikdy neopustí domov bez

Charlize Theron Beauty Talk - LEAD
ALIQUE / Zdvorilosť Christian Dior

Amy Synnott

29 decembra 2016 @ 12:30 hod

Ocenenie? Supermodelka vyzerá? Schopnosť príležitostne získať váhu na úlohu a potom ju zbaviť, akoby to bol tuk oblek? Ak by Theron nebola tak zatraceně chladná, bolo by ľahké ju nenávidieť. Namiesto toho máme dievča rozdrvené. Posadili sme sa s herečkou, aby sme rozprávali o prírodných katastrofách, posolstvách o posilnení mladých fanúšikov a o tom, koľko je na ich základných produktoch. 

Pre nový film, Tully, údajne ste získali 35 libier. Podstúpili ste aj dramatickú transformáciu, ktorú ste získali ako sériový zabijak Aileen Wuornos netvor. Povedz nám trochu o úlohe, ktorú hraje vo vašom herectve.

Myslím, že exteriér hovorí veľa o živote niekoho. [Je to ako zrkadlo] pre spôsob, akým žijeme náš život. Ak žijete ťažkým životom, pijete veľa, bude to ukázať. Pre herca, fyzický vzhľad a dokonca aj spôsob, akým pohybujete a nesiete svoje telo, je dôležitou súčasťou toho, ako rozprávate príbeh.

Keď hovoríte o rozprávaní príbehu, ste aj tvárou vône Dior J’Adore. Čo sa vám páči vo vôni?

Jeho jemnosť. Niektoré vône sú také silné, že keď objímate niekoho, môžete to doslova ochutnať v ústach. Táto vôňa je zložitá bez toho, aby bola prehnaná. Kedykoľvek ju nosím, môj syn hovorí: “Mama vonia krásne!”

Ako bola máma ovplyvnená Vašou krásou rutinou?

Úprimne povedané, nikdy som nebol jedným z tých ľudí, ktorí by mohli stráviť hodiny pred zrkadlom, takže som vždy gravitoval k produktom, ktoré dokážu urobiť veľa vecí naraz. Mám rád môj spánok – rád by som to radšej ráno, ako sa skoro ráno zobudím a robím obrovskú rutinu.

Už ste niekedy mali nejaké krásy katastrofy?

90. rokov! Tenké obočie s oblúkom, nadmerne lemované pery. A množstvo make-upu, ktoré som nosil v mojich 20s! Prečo nikto nemal rád: “Máte dostatok rúžov ​​na zastávke”?

Vyzeráte ako čerstvé tváre v 41, ako ste vo vašich 20s. Búšil ste nejaké sérum Benjamina Buttona?

Nechodím z môjho domu deň bez opaľovania. Ukrýval som to v mojom aute. Dala som to na ruky, keď som jazdila. Som fanatik na opaľovanie. Tiež to poviem: pozerám sa na kožu mojej matky – zabije ma za to, že to hovorím, ale je to takmer 64 – a ja som veľmi vzrušená, pretože stratila neuveriteľne dobre.

Ak by ste mohli dať mladším ženám jeden kúsok krásy rady, čo by to bolo?

Vychutnajte si chvíle, keď skutočne žijete. Nebojte sa, ako vyzeráte, keď ste 60 rokov!

Charlize musí mať

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

7 + 2 =

map