Chcete prirodzene vyzerajúci tan? Maisie Williams má návrh pre vás

Leto môže byť hneď za rohom (neobmedzený vitamín D je na ceste, nakoniec), ale buďme úprimní, niekedy sa oddávame trochu samoopaľovacieho žiaru, kým sa dokonca dostaneme na pláž. Nie ste si istí, čo produkt chytiť? Neboj sa, Maisie Williams máš pokrytie. 

Herečka odvezla do spoločnosti Instagram, aby sa jej podelila o krásu, keď “nechcete, aby ste sa zmestili do vašich bielych šiat alebo ak potrebujete trochu dôvery.” Williams poslala fotografiu toho, čo musíme predpokladať, že sú jej nohami, jeden z nich viditeľne viac opaľuje ostatné a napísal, že Becca Cosmetics je svieže telo Perfecting Mousse skutočne pracuje pre ňu.

Príslušný bronz má ľahkú hmotu, ktorá je odolná voči vode, ale stále sa ľahko premýva. A ako sama Williams priznáva, má to niektorí v ňom žiari pre prirodzenú kožu. Ona tiež spomína, že sa uplatňuje v sekundách (bonus) a nestáva sa (ďalší veľký bonus). 

SÚVISIACE: Najlepšie Bronzers Body, ktoré vyžadujú Zero záväzok

Je to jemné, ale funguje to @beccacosmetics *** update *** Mám veľa otázok, takže imma im odpovedať, nikdy zvyčajne to tak, ale svätý fajčí tento výrobok skutočne funguje. Je to telový bronzer z kozmetiky, nie je polostále, je to umývací krém, ale je to matný, takže sa to nezmestí skôr, ako to budete chcieť. Dostal tam tiež lesk / lesk, takže sa môžete cítiť úplne báječne každý deň v týždni. Textúra je nemožná, a to trvá niekoľko sekúnd. Mám veľmi svetlú slonovinu / priesvitnú pokožku (ktorú sa stále učím milovať) a neradi zostávam na slnku príliš dlho, pretože si myslím, že sa bojím, že to nie je, ), takže je to úplne dokonalé, keď nechcete miešať do vašich bielych šiat, alebo ak potrebujete trochu zvýšiť dôveru.

Fotografie odoslaná @maisie_williams dňa

My sme naprosto pričom tento bronzer pre skúšobnú jazdu.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

85 − = 76

map