Christie Brinkleyová je prvým poradcom pre mamičky

Ikonický americký model a matka troch, Christie Brinkly stelesňuje myšlienku, že niektoré veci sa s vekom zlepšujú. Posadili sme sa s krásou, aby sme rozprávali o jej rovnomennej línii a jej radách pre matky. Podnikateľ a kapucčírka pracujú na InStyle.com nižšie.
 
Vyzeráš fantasticky, nemôžeme uveriť, že si 62! Čo je vaša pokožka tajomstvo?

Zostať hydratovaný je skutočne dôležitý pre funkčnosť vašej pokožky, nielen pre váš vzhľad. Keď máte viac ako 50 rokov, vaša pleť začne veľmi sucho a zastaví sa veľa tých olejov, ktoré sú tak nevyhnutné. Použitie oleja na tvár môže naozaj pomôcť vyčistiť pokožku a dodáva jej nejaký žiarivosť (Brinkly používa svoj očistný olej na tvár Pure Radiance Illuminating Facial, 49 dolárov, kohls.com)
 
Máte tri deti a máte túto úžasnú kariéru, aká je vaša rada, ako to urobiť všetko?
Myslím, že som vždy počas svojej kariéry povedal, že každý si myslí, že to všetko môžete mať, že to dokážete všetko. Som s tebou práve reálne – môžete, ale musíte uprednostniť. Vždy som robil moje deti svoju prioritu číslo jedna. Som nesmierne šťastie, že moja práca mi ponúka veľa flexibility. Viem, že som v živote mal čas, kde som musel byť na konkrétnych miestach v konkrétnom čase a je to úplne iný druh života. Takže chápem ženy, ktoré musia byť v kancelárii v tej hodine a potom žonglovať deti doma, a je to naozaj tvrdý žonglovať. Ale je dôležité postarať sa o seba, ženy sú príliš ťažké na seba. Dokonca aj v mojej knihe sa pokúšam kážať ženám znova a znova, ani sa nepokúšajte byť dokonalí. Vystrihnite nejaké voľno, život je príliš krátky.
 
Aký by bol skvelý darček pre Deň matiek?
Naša nová bezstarostná kozmetická sada (69 dolárov, kohls.com) zahŕňa očné krémy aj krémové krémy a tieto výrobky sú určené pre matky, vždy potrebujú trochu vyzdvihnúť ma a to je doslova príležitostná pre tvár. Nové matky potrebujú najmä očný krém, pretože obetujete veľa spánku! Ešte lepšie, 20% výnosov pôjde priamo na charitu. Pracujem s organizáciou nazvanou Smile Train, ktorá poskytuje deťom v rozvíjajúcich sa krajinách rozštiepené operácie pery a palice. Bol som pre nich celosvetovým veľvyslancom za posledných desať rokov a práca, ktorú robia, je záchrana života, zmena života a zvyšovanie života. Hovorím, že táto schránka zaručuje štyri úsmevy darcovi a príjemcovi a matke a jej dieťaťu.
 

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

− 5 = 5

map