Chystáte sa pridať túto superfood pre vašu tvár do vašej bežnej ASAP

Nie som žiadny cudzinec na olej na tvár a klamal by som, keby som povedal, že som. V skutočnosti by si mohol dokonca nazvať olej na tvár. Som si vedomý toho, že používam viac ako jeden deň a ja ich stále udržiavam. Ja som facial ropný ekvivalent žienka a nebudem sa ospravedlňovať za to. Existuje toľko, ktoré je dobré, nemusel by som sa zaviazať len k jednému. Nedávno som pridala Elemis Superfood Facial Oil do rutiny a musím vám povedať, že je to dobre dobre ak chytíš moju drift. To sa rýchlo stalo mojou najobľúbenejšou voľbou pre hydratačné účely. Kvôli tomu, prečo je to taká bomba, pozri nižšie!

Čo sa volá:

Elemis Superfood Facial Oil 

Koľko vás bude späť:

Nová halenka na prácu alebo … $ 72; elemis.com

SÚVISIACE: Všetko, čo potrebujete pre dnešné dymové oko, je v tejto súprave

Čo to robí zvláštne: 

OK tento olej je úžasný, pretože tvrdí, že je výživný a skutočne vyživuje vašu pokožku. Je plný antioxidantov a mastných kyselín – chocablock. Máte olej z brokolice, ktorý slúži na hydratáciu a zmäkčenie pokožky. Ľanový olej upokojuje a utesňuje vo vlhkosti, zatiaľ čo reďkovka daikon pomáha všetko absord. Ale to, čo je naozaj pozoruhodné v tomto oleji, je to, ako rýchlo sa absorbuje – a nie tak, že by ste sa zaujímali, čo sa stalo s vlhkosťou, ktorá bola pred vašimi očami pred 20 minútami. Slather to všetko a bude úplne absorbovať (skvelá pre-makeup) a dostanete úžasnú žiara, pohodlne hydratovanú pokožku, ale nie ste mastné. Je to tak, tak spojka a úprimne, trochu vzácne, pokiaľ ide o olej. 

Kto je to pre?

Ktokoľvek by mohol použiť tento olej. Ak nie ste super na antiagingové ošetrenie, bude to vyhovovať vašim hydratačným potrebám. Ak chcete len zvýšiť svoj faktor žiarivosti, ponecháte vás v úžase. Nemôžem si predstaviť niekoho, kto by to nemiloval – dokonca aj ľudí, ktorí nemajú zvyčajne záujem o ropu. 

Kedy ho používať:

Deň a noc. Či už sa cítite suché alebo ak chcete len žiariť dieťa, žiara. Pre-zvlhčovač, ale nemusí byť ani po tom, TBH.

Čo sa cíti ako:

Hladká, hlboko hydratačná, ale aj veľmi ľahká. 

SÚVISIACE: 10 najpredávanejších prírodných krás krásy na kráse Krédo

Čo to vonia:

Lovely. To je skoro jediný spôsob, ako by som to mohol opísať. 

Čo hovorí internet:

Vzhľadom k tomu, že zvyšuje môj príjem zeleniny a minimalizuje mliečne výrobky, zmeny na mojej pokožke sú obrovské. Vítam všetku pomoc, ktorú môžem dostať, takže keď som bol predstavený novým Superfood Facial Oil z ELEMIS, nemohol som dočkať, kým to skúsim. Prirodzená zmes koncentrovaných superfoods na báze rastlín, tento super elixír dodáva príjemnej žiare. LS x @ tedetoxkitchen #FeedYourSkin

Fotografie odoslaná spoločnosťou ELEMIS (@elemisltd)

SÚVISIACI: Chcete dobrú žiara? Becca je nová prášková nadácia je to, čo by ste mali chytiť

Expert Citácia o tom, čo je / prečo je v pohode / odlišné od iných produktov / ako používať

Gruzínska Louise, poradkyňa pre fašisti Elemis to povedala o nádhernom novom oleji: “Verím, že ropa by mala byť všetkým produktom go-to a milujem nový ELEMIS Superfood Facial Oil. Čo je dobré pre tvoje telo, je dobré aj pre koža a tento výživový olej, naplnený superpotravinami a bohatými na antioxidanty, je kľúčom k žiarivej, žiarivej pleti. “

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

3 + 7 =

map