Cieľový nový K-krása režim je tu, a to je len 4-jednoduché kroky

terč K-Beauty Kit
Zdvorilosť

Alexis Bennett

11. september 2017 @ 10:45
Každý produkt, ktorý sme vybrali, bol nezávislým výberom a hodnotením nášho redakčného tímu. Ak uskutočníte nákup pomocou príslušných odkazov, môžeme získať províziu.

Výhody 10-krokového režimu K-krásy sú pôsobivé, ale nie je ľahké udržať krok s tým. (Niektoré noci, nemáme ani energiu na odstránenie nášho make-upu.) Našťastie Target našiel spôsob, ako zjednodušiť rutinu starostlivosti o pokožku na 4 kroky. A áno, v polovici času si stále môžete vychutnať rovnaké výhody zlepšujúce pokožku.

Jednoduchý systém je súčasťou novo spusteného Glow Studio pre cieľovú líniu. Predajca už na chvíľu nesie produkty K-Beauty. V nedeľu však oddelenie krásy urobilo svoj výber ešte väčším vďaka zjednodušenému modelu Glow Studio for Target.

Môžete si vybrať z troch rôznych vzorcov, v závislosti od potrieb vašej pleti: Youthful Glow, Oil Be Gone a Hydrated Glow. Každá sada obsahuje variáciu čistiacich prostriedkov a dvoch zložiek, ktoré spôsobujú, že sa séra, tonery a krémy používajú rýchlejšie než kedykoľvek predtým.

A dobrá správa tu nekončí. V nedeľu Target tiež vynechal exkluzívnu linku Whamisa od Glow Recipe, ktorá bude udržiavať pokožku hľadajúcu bombu vďaka výživným prísadám ako zelený a čajový čaj. Známe značky K-Beauty Značka P: rem a LJH sa tiež pripájajú k rodine Target. Takže je tu veľa na výber.

VIDEO: Pozrite sa na cieľovú čiaru Victoria Beckhama

 

Notkyot τη nototot notot τηky notot τη τη τη τη notot τηkyot τηky notky not not notky nototot notot τη τη not notkyotototot notot τηkyky notky not not not not nototky τηky τη not notot τη τη notkyky notototky notot not nototkyky τηky τηot τη nototky τηot not not.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

+ 54 = 59

map