Citlivé na vône? Táto hypoalergénna vôňa bola vyrobená pre vás

Nezáleží na tom, či je to najviac euforický, hypnotizujúci parfém, ktorý sa kedy vytvoril … Ak vás kýchne nepretržite a zacvaknete nos, robíte svojich spolupracovníkov, naozaj dostal chrípku, to nestojí za to. Ale tí, ktorí majú alergie na telové mlieko, kolínske kúpele a eau de toilette, môžu teraz mať svoju vôňu a preskočiť aj kýchanie, pretože existuje nová značka, ktorá sa špecializuje na hypoalergénne vône.

Nie, to nie je oxymorón – je to jedna z vlastností, ktorá rozdelí Skylar od seba vo svete krásy. Zakladateľka Cat Chen, milovník vône a bývalý výkonný riaditeľ spoločnosti The Honest Company Jessica Alba, bola pôvodne inšpirovaná vytvorením značky pri hľadaní vôní s čistejšími prísadami, ktoré by sa mohli premeniť do rutiny a mať šťastie. “To je to, čo ma prinútilo vytvoriť čistú vôňu značky. S Skylarom už nie je potrebné kompromis medzi vôňou úžasné a pocit úžasné,” hovorí.

Skylar Fragrance

VIDEO: Som posadnutá: Bobbi Brown’s Beach Fragrance

Prieskumila aj viac ako 100 žien a približne jedna tretina skupiny vyjadrila, že cítia, že ich vôňa je príliš silná, alebo že majú alergie na ne.

Chen navyše zistil, že jej dcéra bola alergická na vône, ktoré mala vo svojej zbierke, ovplyvňujúc jej rozhodnutie spustiť Skylar ešte viac.

Značka sa zameriava na “bezpečné” zložky, čo znamená odstránenie alergénov a umelých farbív, živočíšnych produktov, parabénov a akejkoľvek inej toxickej chemikálie. Treba tiež poznamenať, že Skylar nie je 100% prirodzený, keďže vône obsahujú niekoľko bezpečných syntetických látok, pretože niektoré prírodné zložky môžu byť alergénne. Prísady, ktoré sú prirodzené, však pochádzajú z ekologických fariem na celom svete.

SÚVISIACE: Odhlásenie V štýle2017 Najlepšie víťazné nákupy krásy

V súčasnej dobe sa zostava skladá zo štyroch rôznych vôní – Arrow, Coral, Isle a Meadow – a hovorí hlavným osobnostiam vôní. Šípka je označená ako teplá a korenistá, vyrobená s poznámkami ako vanilkový čierny ríbezľ, jazmín, zatiaľ čo Isle je čistejšie-voniacej vône, vytvorené s oranžovým, kardamom a santalovým drevom. Korál má citrusový profil, zatiaľ čo Meadow hovorí o milovníkoch kvetinových vôní.

Inovácia spoločnosti Chen však nezastaví prísady. Chcela, aby skúsenosti s nákupom vône boli trochu príjemnejšie, takže zákazníci sú schopní vyskúšať vôňu pred nákupom fľašiek v plnej veľkosti, ktoré predávajú za 78 dolárov za každú a každá fľaša je balená v ručne maľovanej farbe vody, zdvojnásobením ako dekor.

Like this post? Please share to your friends:
Leave a Reply

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!:

67 − 65 =

map